Gölbaşı’nda Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Gölbaşı çocuklar için İngilizce kursu için sizleri kurumuza bekliyoruz. Gölbaşılılar Kızılay’daki İngilizce kursumuzu tercih etmelerinden dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Kızılay‘ a tek vaseyitle gelmeleri ve eğitim sistemimizden duydukları memnuniyet bizi mutlu etmektedir. Tüm velilerimize teşekkür ederiz. Olumlu ve olumsuz eleştirilerini dikkatle dinlemeye devam edeceğiz.

İngilizce Öğrenmenin Temeli Sevmek

Çocuklar sevdikleri şeyi yapmak isterler. Oyun oynamak çocukların en sevdikleri şeydir. Nerede ve nasıl bir ortamda olduklarına dikkat etmeden oyun oynayabilirler. Gölbaşı çocuklar için İngilizce kursu çocuklara oyunlar eşliğinde yabancı dil eğitimi vermektedir. Çocukların İngilizceyi öğrenmesinde öğretmenleri de oldukça etkilidir. Çocuk öğretmenini severse İngilizceyi de sever. Yapmak ve öğretmeninin sevgisini kazanmak için çalışır. Bilişsel Akademi çocuklar için İngilizce kursları eğitim kadromuzu pedagojik formasyon almış öğretmenlerden oluşturduk. Eğitimde neyi nasıl vereceğiniz, öğrencinin öğreniminde çok büyük etkene sahiptir. Ankara Gölbaşı çocuklar için İngilizce kursu öğretmenleri yaş gruplarına göre etkili eğitim teknik ve yöntemlerini kullanmaktadır. Yaşa göre kullanılan teknikleri çocukların öğreneceği İngilizcenin kalıcı ve hızlı olmasını sağlar.

Mermere Kazılan Yazıçocuklar için ingilizce kursu ankara

Eğitimin her türlüsü erken yaşta başlamalıdır. Çocukların zihni berrak ve dağınık olmadığından verilen her şeyi olduğu gibi kaydeder. Yetişkin bir insanın öğrenmesi tahtaya yazılan yazı gibiyken çocukların öğrenmesi mermere kazılan yazıdır. çocuklar için İngilizce eğitimlerini mermere kazımak istemektedir. Bundan dolayı dil eğitimine erken yaşta başlamaktadır. Çocuklara dil eğitimi 7 aylıkken başlayabilir. Her gün 1 saat İngilizce ile muhatap kılınan çocukların yatkınlığı artmaktadır. İngilizce öğrenmenin ideal yaşı 2 ile 7 yaş aralığıdır. Ankara çocuklar için İngilizce eğitimlerine 3 yaş grubuyla başlamaktayız. Erken yaşta yabancı dil eğitimi alacak çocuklarımızın ruhen hazır olmasına dikkat etmekteyiz. Çocuklar için İngilizce dil eğitimi pedagojik formasyon almış deneyimli eğitimciler tarafından verilmektedir.

Gölbaşı Çocuklar İçin İngilizce Kursu Grupları

Kursumuza kayıt yaptıran çocuklarımızı yaşlarına ve seviyelerine göre gruplandırmaktayız. Çocuklar için İngilizce kursları gruplarımız şunlardır:

  • Englısh Gate; 3 ile 6 yaş için verilir. 3 seviyeden oluşan Englısh Gate’in 1 seviyesi 8 ayda tamamlanır.
  • Kıd Gate; 7 ile 14 yaş için çocuklar için İngilizce eğitimidir. 10 veya 12 kişilik sınıflarda hafta sonu 1 gün 3 saat İngilizce verilir. Kıd Gate, 6 seviyeden oluşur, her seviye 4 ayda tamamlanır.
  • Teen Gate; 14 ile 18 yaş aralığında çocuklar için İngilizce eğitimidir. 10 veya 12 kişilik sınıflarda hafta sonu Cumartesi ve Pazar 8 saat verilir. 3 saat İngilizce verilir. 5 seviyeden oluşan Teen Gate’nin her seviyesi 4 ayda tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir