Farsça Öğrenmek İsteyenlere Özel Ders

Farsça Kursu

 1. farsça özel ders ankara

Farsça Özel Ders Alanında İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Küreselleşen dünya ile birlikte farklı dilleri konuşma ihtiyacı söz konusu olmaktadır. Bu bağlamda özellikle İran ve Afganistan gibi bölgelerde kullanılan bir dil olan Farsça özel ders noktasında ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktayız. Kişisel gelişim, iş veya turistik gezi gibi nedenler ile Farsça öğrenmek isteyen öğrencilerimize en uygun şekilde eğitimler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz eğitimler ile ilgili detaylara bakıldığında;

 • Tüm Farsça eğitimlerimiz alanında uzman yabancı ve Türk eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • Firmamız bünyesinde öğrenim gören müşterilerimiz, yabancı eğitmenler sayesinde doğru ve etkin bir şekilde gelişim sağlamaktadır.
 • Firmamızda görev alan ve pedagojik eğitimlere sahip olan Türk eğitmenlerimiz sayesinde öğrencilerimizin zorlandığı hususların çözüme kavuşturulmasını amaçlamaktayız.

Farsça Özel Ders Hizmetlerimiz

 • Bizlere başvuruda bulunarak Farsça Özel Ders hizmeti almak isteyen müşterilerimizin seviyesini tespit etmekteyiz.
 • Farsça dili ile ilgili herhangi bir bilgisi bulunmayan öğrencilerimize aşamalar halinde eğitim programları sağlamaktayız.
 • Eğitim esnasında en yeni teknolojileri öğrencilerimizin hizmetine sunmaktayız.
 • Öğrencilerimizin Farsça dili seviyesine katkı sunacak yayınların ücretsiz bir şekilde verilmesini sağlamaktayız.
 • Haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen konuşma kulüplerine öğrencilerimizin herhangi bir ekstra ücret ödemeden katılmasını sağlamaktayız.
 • Öğrencilerimize Farsça diline yönelik olarak verdiğimiz tüm eğitimlerini garanti altına almaktayız.
 • Belirli kriterleri kapsayan ve özellikle tüm derslerin en az %85’ine katılım gösteren öğrencilerimize, başarısız olmaları halinde aynı seviyeden ücretsiz eğitim vermekteyiz.

Farsça Özel Ders Hizmetlerinde Kaliteyi Keşfedin

Yabancı dil eğitimi alanında meydana gelen gelişmeler ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Farsça Özel Ders hususunda en modern teknikleri uygulamaktayız. Öğrencilerimiz aldıkları derslere aktif bir şekilde katılmasını sağlayarak öz güvenlerinin daha yüksek seviyelere çıkmasına katkı sunmaktayız. Çeşitli uygulama ve alıştırmalar ile öğrencilerimizin Farsça seviyesinin gelişmesini sağlayacak planlamalar yürütmekteyiz.

Müşteri istekleri doğrultusunda eksik kalınan noktalara yönelik olarak çeşitli eğitimler sağlamaktayız. Çeşitli sebepler ile derslere katılamayan öğrencilerimiz, durumlarını önceden bildirmeleri halinde telafi derslere katılma hakkına sahip olmaktadır. Profesyonel bir bakış açısı ile müşteri memnuniyetini esas edinerek en kaliteli eğitimlerin verilmesi adına çalışmalar yürütmekteyiz. Arzu eden katılımcılarımıza almış oldukları kurs hakkını başka bir eğitim ile değiştirme hakkı vermekteyiz.

Posted in:

Bir Cevap Yazın