fbpx

Sat Kursu Ankara Çankaya

Sat Course Ankara

SAT kursu Ankara Çankaya online ve yüz yüze isteğinize göre birebir özel ders isteğinize göre grup eğitimleri. Amerikalı öğretmenlerden SAT hazırlık kursu hem ücretsiz demo derse katıl.

Amerika Birleşik Devletleri’nde lisans ya da lisansüstü eğitim görmek isteyen öğrenciler SAT kursu Ankara Çankaya gelerek bu hayallerini gerçekleştirebilmektedir. Yurt dışında bir süre öğrenim görüp lisans veya lisansüstü eğitimini Türkiye’de tamamlamak isteyen kişiler de sat kusuruna katılım sağlamaktadır.

Ankara Çankaya SAT Kursu

Sat Kursu Ankara Çankaya olarak merkezimizde özel ve grup halinde sat kurslarımız gerçekleştirilir. Online ve yüz yüze olacak şekilde düzenlenen Ankara Çankaya SAT kurslarımıza katılım sağlayarak sen de hayallerine giden yolda doğru kılavuzu seçebilirsin. Eğitmenlerimiz sat sınavı konusunda uzman ve bu alanda kaliteli destek verecek şekilde eğitimli kişilerdir. Amerikalı öğretmenlerden oluşan eğitmenlerimiz sizlere bu alanda ihtiyacınız olan desteği mükemmel bir şekilde vermektedir. Sen de kurslarımıza katılım sağla ve eksiklerini kursumuz aracılığıyla tamamla. Sat sınavına donanımlı bir şekilde hazırlan ve başarını garantili.

Ankara SAT kursu Çankaya olarak merkezimizde eğitim alarak doğru kaynak ve kişilerden destek alarak sınava hazırlan.

 • Alanında uzman eğitmenlerimizle özel ve grup sat kursları
 • Alanında deneyimli profesyonel uzmanlar
 • Konu tekrarları ve yeni nesil sat soru çözümleri
 • Öğrenci memnuniyet garantili
 • Kaliteli eğitim olanağı
 • Sınavlarda maksimum başarı elde etme
 • Ücretsiz demo dersleri
 • Motivasyonu arttırıcı rehberlik hizmetleri

Gibi pek çok avantaj kurslarımız sonucunda elde edebileceğin kazanımlardır. Sen de SAT kursu Ankara Çankaya kayıt yaptırarak alanında uzman eğitmenlerle yola koyul ve sınavlardaki başarını maksimum arttır. Geleceğine yön verecek sınava doğru kaynak ve eğitmenlerle hazırlan.

Amerikalı Öğretmenlerden SAT Özel Ders

SAT sınavlarına hazırlıkta uzman eğitmenlerle çalışmaya ne dersin? Amerikalı öğretmenlerden SAT özel ders olarak bu sınavdaki başarını garanti altına alabilirsin. Uzman eğitmenlerimiz sana İhtiyacın olan desteği kişiselleştirilmiş plan ve program dahilinde verecektir. Online ve yüz yüze olarak gerçekleştirilen kurslarımızda sana uygun kursu seçerek çalışmalara hemen aktif olarak başlayabilirsin.

SAT özel ders eşliğinde sana uygun kişiselleştirilmiş plana uyum sağlayarak düzenli bir şekilde çalışmalar yapmaya başlayabilir ve geleceğin için yatırım yapabilirsin. Eğitmenlerimiz öncelikle senin konu eksiklerini tespit edecek ve hiçbir konuda eksik kalmayacak şekilde ders tekrarı yapman konusunda yardımcı olacaktır. Sonrasında yeni nesil sorulara adapte olman için soru teknikleri uygulanacak ve çok sayıda yeni nesil çoktan seçmeli sorular çözdürülerek sat sınavına kapsamlı bir şekli hazırlanman sağlanacaktır.

Sınavda hiçbir konu eksiğin olmadan başarılı bir şekilde hazırlanmak istiyorsan özel SAT kursu Ankara Çankaya birebir eğitim seçeneklerimizden faydalanabilirsin. SAT özel ders eğitimi ile birebir eğitim alabilirsin. Ankara SAT kursumuza  kayıt yaptıran öğrencilerimiz için ilk dersimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sen de ücretsiz olarak demo derslerimize katıl ve kurslarımızın içeriği hakkında bilgi al. Sonrasında karar verdiysen birebir özel SAT kurslarımıza katılım sağla ve sınavda başarılı bir performans sergile. Hayallerini erteleme ve geleceğin için en güzel yatırımı yapmaya başla. Seni başarıya götürecek yolda doğru kaynak ve kişilerden destek al.

SAT Test Center in Ankara

SAT sınavı yılda ortalama 6 kez yapılan öğrenci seçme sınavıdır. Lise dönemini Türkiye’de geçiren ve lisans ve lisansüstü eğitimini Amerika’da tamamlamak isteyen öğrenciler ya da yurt dışında yaşayıp üniversite öğrenimini Türkiye’de tamamlamak isteyen öğrenciler için gerçekleştirilen SAT kursu çoktan seçmeli yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Okuduğunu anlama ve kavrama ve matematik soruları üzerine gerçekleştirilen sınavda başarılı olan öğrenciler Yurt dışında eğitim görme hakkına sahip olabilecek.

Ankara SAT test Center in Ankara kapsamında kurslarımız merkezimizce online ve yüz yüze olacak şekilde gerçekleştirilir. Merkezimize yakın konumda oturanlar yüz yüze kurslarımıza katılım sağlayarak refah bir ortamda eğitim almanın avantajını yaşayabilirler. İl dışında katılım sağlamak isteyen öğrencilerimiz ise online olarak çevrimiçi kurslarımıza katılabilirler. SAT kurslarımız birebir özel ders ve grup şeklinde gerçekleştirilir. İstediğiniz grup tercihini yaparak çalışmalara başlayabilirsiniz.

Yurtdışında eğitim görmek ya bu sayede kariyerine yön vermek pek çok kişinin en büyük hayallerinden birisidir. Bu hayallerini gerçekleştirmek isteyen lise son sınıf öğrencileri SAT kurslarına hazırlanmakta. Öğrencilerin eğitim hayatı için bir fırsat olarak değerlendirebileceği bu sınavda başarılı olmak için sınava doğru kaynaktan ve uzman kişilerle çalışmak önemlidir. Merkezimiz de görev yapan eğitmenlerimiz bu alanda başarılı olmuş profesyonel kişilerdir. Sizlere sınavda yön gösterecek doğru materyalleri ve çalışma planını uzmanlarımız sağlayacaklardır. Sen de SAT kursumuza kayıt yaptır ve alanında en iyilerle çalışmaya başla.

Neden Biz?

 • Ücretsiz SAT deneme sınavları
 • Birebir ya da grup eğitimi tercihi
 • Amerikalı öğretmenlerden SAT dersleri
 • Online & Yüz yüze eğitimler
 • Ücretsiz demo dersler 
 • SAT kursu boyunca her güne özel evde çalışma planları.

SAT kursu Ankara Çankaya hakkında sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

SAt preparation course

Ankara SAT Kursu Ücreti

SAT sınavlarına hazırlıkta seni başarıya götürecek doğru adresi seçmen konusunda kursumuz yardımcı olmaktadır. Merkezimiz yıllarca sınavlara hazırlık konusunda başarılı çalışmalar yapan kurumsal bir firmadır. Alanında branş öğretmenlerimiz ihtiyacınız olan ders içerikleri ve materyaller konusunda yardımcı olmakta ve sizleri sınavlara donanımlı bir şekilde hazırlamaktadır. Bu alanda eğitim veren uzmanlarımızın her biri seçkin ve kendini kanıtlamış başarılı eğitmenlerdir. Öğrenci odaklı çalışma sistemimizle öğrencilerimize değer veriyor ve onların sınav kayıtlarını önemseyerek bu alanda İhtiyaçları olan motivasyonu esirgemiyoruz. Öğrencilerimizin sınava hazırlanmasında zihinden de hazırlanmaları için motivasyon çalışmaları da rehberlik eğitimlerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize yönelik SAT kurslarımız uzman eğitmenlerimiz aracıyla birebir ve gruplar halinde gerçekleştirilir. Bu alanda merak edilen konulardan birisi de kurs fiyatlarıdır. Ankara SAT kursu ücreti  olarak fiyatlarımız seçeceğin kursa göre değişiklik gösterebilmektedir.

Birebir olarak gerçekleşen SAT kurslarımız grup SAT kurslarına göre biraz daha farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. Online ve yüz yüze SAT kursumuz arasında farklar olabilmektedir. SAT kursu Ankara Çankaya fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için danışmanlarınızla iletişime geçebilirsin. Sana bu alanda aradığın desteği danışmanlarımız en iyi şekilde verecektir. Bütçene uygun kursu seçtikten sonra sen de kurslarımıza katılım sağlayarak sınavlara kaliteli bir şekilde hazırlanabilirsin.

لماذا يجب أن تهتم باختبار SAT؟

SAT Kursu Ne Kadar Sürüyor?

Yurt dışında veya yurt içinde eğitim görmek isteyen öğrenciler için gerçekleştirilen sat sınavı için kurs hazırlıkları şimdiden  başladı. Merkezimiz de pek çok sınavda olduğu gibi sat sınavlarına hazırlıkta da yanınızdadır. SAT kursları konusunda merak edilen konulardan birisi de kursların süresidir. 

”SAT kursu ne kadar sürüyor?” diye öğrencilerimiz araştırma içerisine girdi. Kurslarımız genel olarak A’dan Z’ye sıfırdan başlayarak hesap edilirse 360 saat kadar bir süreyi kapsamaktadır. Ancak sizin bu alandaki seviyenize göre ve seçeceğiniz özel ya da grup kurs seçeneklerine göre bu süre değişebilmektedir. Kurslarımızın süresi ve eğitim şeklimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için isterseniz merkezimizi ziyaret ederek birebir bizimle görüşebilir ya da eğitim danışmanlarımızdan bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Важность экзамена SAT

Türkler SAT Sınavına Girebilir mı?

Kısa sınavına hem yabancı uyruklu kişiler hem de Türkler girebilmektedir. Lise eğitimini Türkiye’de tamamlamış olan ve lisans ya da lisansüstü eğitimini yurt dışında tamamlamak isteyen Türk öğrencileri sat sınavına girerek ve başarılı olmaları durumunda Amerika’da eğitim almaya başlayabilirler. Lisans ya da lisansüstü eğitimlerini Amerika‘da tamamlamak isteyen öğrenciler için sat sınavı ortalama 6 kez yapılmaktadır. Sınavlarda başarı gösteren öğrenciler Amerika’da eğitim görme hakkına sahip olabileceklerdir. Sat sınavı konusunda daha detaylı bilgi ve bu alanda ihtiyacınız olan eğitim desteği için merkezimizi arayabilirsiniz.

Sat Kursu Ankara

Sat Kursu Ne Demek?

SAT kursu ne demek? Sorusu sınavlar konusunda en çok gündeme gelen sorulardan birisidir. Belirttiğimiz gibi sat sınavı yurt dışında veya yurt içinde eğitim görmek isteyen ve bu alanda yeterliliklerini kanıtlamak için girilen bir sınavdır. SAT sınavına hazırlıkta SAT kursları önem arz etmektedir. Merkezimiz size bu sınavda destek olmak için eğitim veren başarılı bir kurumdur. Merkezimiz yıllardır sınavlara hazırlık konusunda uzman desteği veren başarılı kurumlardan birisidir.

YDS, TOEFL, TYT, AYT, LGS ve daha pek çok sınavlarda destek almanız için kurumumuz uzman eğitmenleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Sat kurslarımıza katılım sağlayarak arzuladığınız başarıyı elde edebilirsiniz. SAT kursu Ankara online ve yüz yüze olacak biçimde gerçekleştirilmektedir. İster özel olarak isterseniz grup halinde sunulan kurs seçeneklerimizi inceleyebilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Sat İçin Kurs Tercihi

SAT Sınavına Kaçıncı Sınıfta Girilir?

Sat sınava girmek isteyen öğrenciler bu sınavın ne zaman yapıldığı konusunu merak etmektedir. Sat’ a kaçıncı sınıfta girilir? Diye merak edenler için sorumuzun cevabı bu sınava girecek öğrencilerin lise döneminde 11. sınıf ya da son sınıf öğrencisi olmalarıdır. Ayrıca liseden mezun öğrencilerimiz de sat sınavına katılım sağlayabilmektedirler. İster okurken istersen mezun olduktan sonra bu sınava katılım sağlayabilirsin. Sınav tarihlerini takip ederek başvuru yapabilirsin. Sınava hazırlıkta uzman eğitmenlerimizden en iyi desteği alabilirsin. Bunun için seni ücretsiz olarak sunulan demo derslerimize davet ediyoruz. Demo derslerimize katılım sağlayarak Ankara SAT kurslarımız hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Layer 1