fbpx

Hızlı Okuma 8. Sınıf LGS Hazırlık Kursu

8. Sınıf LGS Hazırlık Kursu
Özel Dersler

Her öğrenciye grup dersleri dışında birebir özel ders

Hızlı Okuma
Her öğrencimiz öncelikle hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitimi alır. 
Soru Çözüm

Her akşam online soru çözüm saatleri. Soru sormak için bekleme.

Koçluk

Az öğrenci yoğun ilgi. Her öğrencimize bir koç,

Liselere giriş sınavı özellikle okula yerleşmede önemli süreçlerden birisidir. Sınava hazırlıkta doğru kaynaklar ve etkili ders çalışma yöntemleri başarıyı sağlamada birincil kurallardır. Başarıya giden yolda süreçleri doğru yönetmek ve etkili kaynaklardan yararlanmak önemlidir. LGS hazırlık kursları bu kapsamda destekleyici eğitim merkezleridir. Hızlı okuma 8. sınıf LGS hazırlık kursu olarak kurumumuz 8. sınıf öğrencilerine yönelik sınav hazırlık çalışmaları yapmaktadır. Kursa yazılan öğrencilerimize avantajlı pek çok hizmetler sağlamaktayız:

 • Kişiselleştirilmiş plan ve program içeri
 • Zihinsel süreci doğru yönetmek için uzman rehberlik eğitmenleri eşliğinde motive edici çalışmalar
 • Yeni nesil soru çözümlerine adapte olmak için soru çözümleri ile dersleri pekiştirme
 • Paragraf sorularını daha hızlı ve anlayabilmek için LGS’ye hazırlık için hızlı okuma kurslarımız da yapılan çalışmalar arasındadır.
 • Birebir takip
 • Her öğrenciye grup dersleri dışında tüm LGS hazırlık derslerinden birebir özel ders.
 • Taner Aktaş tarafında koçluk
 • Sınırlı sayıda öğrenci

Bu ve bunu benzer pek çok çalışmalar kursumuz aracılığıyla siz değerli öğrencilerimize sunulur. Kurslarımıza katılım sağlayarak sen de LGS sınavına en kapsamlı şekilde hazırlanabilirsin. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde sana özel sunulan çalışma olanaklarından en iyi şekilde faydalanabilirsin. Kursumuza hemen kayıt yaptır ve sen de geleceğini şansa bırakma.

8.Sınıf LGS Dershane

Sınavlara donanımlı bir şekilde hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz için kaliteli eğitim içerikli dershaneler avantaj sağlamaktadır. Hızlı okuma 8. sınıf LGS dershane konusunda seçim yapmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken; kurumun sağlamış olduğu imkanlardır. Kursumuz dershane bazında yıllardır uzman desteği sağlayan nitelikli kurslardan birisidir. LGS’ye hazırlanmak isteyen öğrencilere en iyi desteği vermeye çalışan kursumuz bu alanda öğrencilere en iyi eğitim içeriklerini sunmaya çalışmaktadır. Uzman eğitmenler eşliğinde sınava çok daha iyi bir şekilde hazırlanmanız sağlanmaktadır Sen de kursumuza kayıt yaptırarak LGS sınavına en iyi şekilde hazırlayabilirsin. Akademik başarını artırarak rakiplerinden bir adım öne geçebilirsin.

Dershanemizin sunmuş olduğu imkanları sıralayacak olursak;

 • Branş bazında uzman eğitmenlerle çalışma fırsatı
 • Az kişilik sınıflarda kaliteli eğitim görme imkanı
 • Sınava yönelik çalışmalarla donanım bir şekilde sınava hazırlama
 • Matematik ve fen bilgisi gibi sayısal derslerde yeni nesil sorularını daha iyi anlayabilme ve kavrama
 • Sınav kaygısını azaltmak için rehberlik eğitimlerinden yararlanabilmek

Gibi daha pek çok avantajlar kursumuz arıcıda ile siz değerli öğrencilerimize sunulmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen öğrencilerimiz için kayıt dönemlerimiz devam etmektedir. Kaydınızı hemen oluşturarak siz de LGS sınavına hızlı okuma kursumuz aracılığıyla en iyi şekilde hazırlanma imkanı bulabilirsiniz.

Neden Biz?

 • Alanında uzman eğitim kadrosu
 • Koçluk
 • Psikolog desteği
 • Grup eğitimleri dışında her dersten birebir özel ders
 • Az kişi yoğun ilgi
 • Ebeveynlerle işbirliği

8. sınıf LGS hazırlık kursu hakkında sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursu Fiyatları

LGS kapsamında merak edilen konulardan birisi de kurs fiyatlarıdır. Geleceğe yatırım için tercih edilen kurslarda fiyatlar da kurs seçimini etkileyen belirleyici noktalardandır. LGS hazırlık kursu fiyatları kişinin seçeceği kurs ve programa göre değişebilmektedir.

Kurslarımız birebir özel kurs ve grup seçenekleri halinde sunulur. Özel kurslarımız birebir olduğu için grup kurslarına göre biraz daha fazla maliyetli olabilmektedir. Ancak kurslarımızdan ekonomik şekilde faydalanabilmek için erken kayıt avantajları da sana sunulan fırsat ayrıcalıklarından birisidir.

Erken kayıt yaptırarak avantajlı kurs fiyatlarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsin. İster online İstersen yüz yüze LGS hazırlık kurslarımızdan sana uygun olanı seçebilirsin. Kurs içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsin. Bizimle irtibat sağlayarak kurslar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsin. Merkezimiz sana yakınsa istersen yüz yüze de bizlerle görüşme imkânı bulabilirsin. Bir kahvemizi içerek hem bizleri tanıyabilir hem de kursumuz hakkında merak ettiğin bilgileri öğrenebilirsin.

Ankara LGS Hazırlık Kursları

Ankara ilinde dershane konusunda seçim yapmak isteyen öğrenciler için çok sayıda nitelikli kurs bulunmaktadır. Yıllardır dershane içerikler eğitimler veren kursumuz bu alanda ilklerden olmayı başarabilmiştir.

Hızlı okuma Ankara LGS hazırlık kursları içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adını duyuran merkezimiz sizlere bu alanda en iyi eğitim desteğini sağlamaktadır. Kursumuzun sağlamış olduğu olanaklar ışığında LGS sınavına hayal ettiğiniz gibi hazırlanmanız mümkün. Yüzdelik dilimde en iyi noktaya gelmek isteyen kişiler iyi bir dershane seçimi ile işe başlayabilir. Kurumumuzda yer alan uzman eğitmenlerimiz size aradığınız eğitim desteğini sağlamaktadır. Kursumuza kayıt yaptırarak siz de LGS sınavında başarı sağlayabilirsiniz.

Online ve yüz yüze eğitim içerikleri ile destek veren kurumumuz nitelikli okullara yerleşim konusunda öğrencilerimize en iyi desteği vermeye çalışmaktadır. Öğrencilerimizin LGS’ye hazırlık aşamasında onları en iyi şekilde motive edecek rehberlik hocalarıyla kurumuz farkını ortaya çıkarmaktadır.

Siz de hayatınızı yön verecek olan sınavda hak ettiğiniz başarıyı elde etmek için kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Kurs fiyatlarımız ve kurslarımızın kalitesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen velilerimizi merkezimize bekliyoruz. Bizlerle iletişim kurarak kurslarımızın içeriği ve Kurs fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerekli bilgileri edindikten sonra kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Layer 1