Hedeflere Ulaşmak İçin Etlik İngilizce Kursu

Ülkemizde güzel ve itibarlı iş imkanları veren şirketlerinin yüzde yüzü alacağı elemanlarda İngilizceyi ana dili gibi akıcı ve net konuşmasını isterler. Aslında şirketler bunda haklılar. Çünkü dünyanın neredeyse çeyreğinden fazla bir bölümünde İngilizce konuşulmaktadır. İş iletişimlerinde İngilizce konuşulduğundan şirketler personellerini Etlik İngilizce kursu eğitimlerinden geçerek yabacı dil eğitimini tamamlamış olanlardan seçmektedirler. Büyük firmalarda yönetici olanların yüzde 70’i insanların hedeflerine ulaşmak için İngilizceye tam anlamıyla hakim olmaları gerektiğini ifade etmiştir.

Etlik İngilizce kursu insanların hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Bazılarımız için hedef dünyanın en iyi üniversitesine yerleşmek olabilir. Dünyanın en iyi üniversiteleri İngiltere ve Amerika’da bulunmaktadır. Dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde okumak için Bilişsel Akademi İngilizce kursu ile yabancı dil eğitiminizi tamamlamalısınız.

Etlik Genel İngilizce Kursları

genel İngilizce kursu ankara kızılay

Dünya turu çoğunluğumuzun hayalidir. Dünya turuna çıkarken veya yurt dışı seyahatlerinde bizleri en tedirgin eden şey dil bilmediğimiz için insanlarla nasıl iletişim kuracağımızı bilemeyişimizdir.

Etlik genel İngilizce kursu genel İngilizce eğitimleri ile dilinizi geliştirmenizi ve tercümana ihtiyacınız olmadan yurt dışı seyahatlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Profesyonel ve akademik hayatta başarı elde edebilmek için İngilizce şarttır.

Ankara İngilizce kursu sunduğu çeşitli eğitimlerle her türlü yabancı dil ihtiyacına cevap vermektedir. Genel İngilizce eğitimlerimiz yarı yoğun bir kurs programıdır. Farklı seçeneklerdeki sınıf alternatifleriyle başlangıç seviyesindeki Elementary ile başlayarak ileri derecedeki Advanced’a kadar eğitim vermektedir. Genel İngilizce kursu odak noktası dilin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmektedir.

İngilizce Kursu Eğitimlerimiz

Ülkemizde İngilizce iş, okul ve sosyal hayatta büyük bir ihtiyaçtır. İngilizce kursları, hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan İngilizce eğitimini almamıza yardımcı olur. 2011 yılından beri hizmet veren Bilişsel Akademi İngilizce kursu hizmetlerimiz arasında;

  •  YÖS, SAT, ALES, hazırlık atlama, gibi akademik sınavlara hazırlamak
  • Genel İngilizce eğitimi
  • Tamamen kendi teknik ve yöntemlerini kullanarak modern İngilizce eğitimi
  • Kariyer Eğitimi ve Kişisel Gelişim için İngilizce eğitimi
  • Business Class ve Economy Class sınıflarda eğitim
  • 6 seviyedeki dil eğitimini tamamlayanlara TOEFL ve IELTS sınavlarından en taban puanı alma garantisi
  • TOEFL ve IELTS sınavlarından belirlenen puanı alamayan Etlik İngilizce kursu öğrencilere puanı alıncaya kadar eğitimin ücretsiz tekrarlanması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir