Çocuk İngilizce kursları Ankara

Etimegut‘ ta birçok çocuklar için İngilizce kursu var. Bu yazımızda o kursları iyi ya da kötü olarak değerlendirmeyeceğiz. Bizim amacımız bizi tercih edenlerin neden Etimesgut‘ tan kalkıp Kızılay‘ daki İngilizce kursumuza gelmeleri… Kursumuz Mithatpaşa caddesinde yer almaktadır. Etimesgut, Sincan, Eryaman otobüsleri hatta duraklarının kurumumuz önünde olması ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Tabiiki, sadece ulaşım için kurumuz tercih edilmemektedir. Yazımızda Etimesgut çocuklar için İngilizce kursu başlığı altında kurumumuz hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İngilizceyi Anadili Gibi Konuşan Çocuklar

İngilizceyi anadili gibi konuşan Türkleri görünce özenmekteyiz. Kendimizin ve çocuklarımızın aynı başarıyı yakalamasını isteriz. Ülkemizdeki mecburi eğitimde yıllarca İngilizce eğitim verilmesine rağmen akıcı bir şekilde konuşma elde edilemez. Etimesgut çocuklar için İngilizce kursu, bunun pratik eksikliğinden olduğunu belirtir. Akıcı İngilizce konuşabilmek için öncelikle anadili İngilizce olan kişilerle konuşarak pratiği geliştirmek gerekir.

Etimesgut çocuklar için İngilizce kursu, akıcı ve net konuşma için çocuklarınızın anadili İngilizce olan nativelerle iletişim kurmasını sağlamaktadır. Bütün İngilizce kursları dilin temel becerileri olan okuma, yazma, konuşma ve dinlemeyi geliştirmek için gramer kurallarını vermektedir. Gramer kurallarının yanında konuşma pratiği için çocuklar için İngilizce  eğitmenlerinde öğrencilerimize anadili İngilizce olan öğretmenlerin bulunduğu video kanallarından öneriler yapmaktadır. Nativleri takip eden çocuklar İngilizceyi gerçek hayatta daha kolay kullanmaktadır.

Etimesgut Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Hayatın Her Anında İngilizceyle Kalın

Bizler İngilizceyi öğreniriz sonra unuturuz. Sınavlara girerken gramer kuralları ve kelimeler sular seller gibi ezberlenir. Fakat sınav bittikten sonra unutulur. Çünkü ezberleriz ve kullanmayız. Çocuklar için İngilizce eğitimlerinde öğrencilerimizin zamanının çoğunu İngilizce’yle geçirmesi için çeşitli yollar denemektedir. Bilindiği üzere dil nankördür. İngilizce, Almanca, Rusça fark etmeksizin öğrenildiği halde kullanılmayan dil unutulur. Çocuk İngilizce kurslarımızda, evlatlarımızın dikkatini çeken videoları göndererek hayatlarında kopmadan İngilizce’yle kalmalarını sağlamaktadır. Yılbaşı zamanında İngilizce yeni yıl şarkılarını gönderen çocuklar için İngilizce eğitmenleri şarkıyı dinleyen çocuğun telaffuz ve pratikliğini artırmaya çalışır.  Aynı zamanda Shrek gibi animasyon filmlerin İngilizce versiyonları çocukların İngilizce’yle kalmasında etkilidir.

Etimesgut Çocuklar İçin İngilizce Kursu İmkanları

İngilizce öğrenmenin değerinin anlaşıldığı günümüzde çok sayıda kurs vardır. Çocuklar için kursların da arttığı günümüzde Bilişsel Akademi çocuklar için İngilizce kursu gibi kaliteli eğitim kurumlarını bulmak evlatlarımızın iyi ve kalıcı eğitim almaları için şarttır. Ankara çocuklar için İngilizce kursu eğitimlerimizdeki imkanlar şunlardır:

  • 1 ile 3 kişilik Business Class eğitimi kişilerin durumuna göre belirlenir.
  • 8 veya 12 kişilik Economy Class eğitimi haftalık ders saati speaking hariç 4 derstir.
  • Seviye belirleme sınavı yapılarak yaş gruplarına ve seviyelere uygun teknik ve metotla eğitim yapılır.
  • Çocuklar için İngilizce kursu öğrencilerinin danışman öğretmeni vardır.
  • Dil eğitimimizi desteklemek için işitsel ve görsel teknolojik donanımlar kullanılır.
  • Dünyanın tercih ettiği kaliteli eğitim kaynakları kullanılır.
  • Online destek ve online sınavlar yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir