Emek’ te İngilizce Kursu

İngilizce Kursları

Daha Fazla Kazanmak İçin Emek İngilizce Kursları Tercihi

Yetişkinlerin hepsi daha güzel bir hayat için çalışmaktadır. Yetişmekte olanlar da daha güzel hayatı elde edebileceği okulları kazanmak için çalışmaktadır. Çalışanların hepsi daha fazla kazanmak için mücadele vermektedir. Bilişsel Akademi Emek’ te İngilizce kursu daha fazla kazanmanın yollarını kursiyerlerine açmaktadır. Dünyaca ünlü firmalarla ticaret yapan bir şirkette iyi bir maaşla çalışmak için ana dili gibi İngilizce konuşmak zorunludur. Çünkü uluslararası anlaşmalar İngilizce yapılmaktadır. Bilişsel Akademi Emek İngilizce kursu verdiği eğitimlerle kursiyerlerinin daha çok kazanç sağlayan iş olanaklarını kaçırmasının önüne geçmiştir. İngilizce konuşulmayan birçok ülkede İngilizceyi akıcı konuşanlar diğerlerine göre daha iyi işlere sahip olup daha fazla kazandıkları yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır. Bilişsel Akademi, Ankara Bahçelievler  İngilizce kursu  iş dünyasında ihtiyaç olacak İngilizce eğitiminizi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Prestijli Üniversite Eğitimi Yapabilmek

İngilizce ÖğrenÜlkemizde üniversitelerin büyük çoğunluğu hazırlık eğitimi vermektedir. Hazırlık sınıfları akademik başarı ve kariyer için İngilizcenin önemini vurgulamaktadır. ODTÜ, Boğaziçi gibi ülkemizin en prestijli üniversitelerinin hazırlık sınıfından geçebilmek için İngilizce’ nizin çok iyi olması şarttır. Bilişsel Akademi İngilizce kursları, sadece ODTÜ, Boğaziçi değil ülkemizde hazırlık sınıfı bulunan üniversitelerin hazırlık sınıflarını atlamak için öğrencilerin ihtiyacı olan eğitimi vermektedir.  Amerika ve daha birçok ülkede üniversite ve yüksekokul eğitimi almak isteyen öğrenciler için SAT hazırlıkları  İngilizce kursumuz tarafından yapılmaktadır. Bilişsel Akademi İngilizce Kursu, SAT 1 ve SAT 2 sınavları için gerekli olan bütün eğitimleri vermektedir. Ayrıca ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu öğlecilerimizin üniversiteyi kazanmak için girmek zorunda oldukları YÖS sınavına hazırlık kurslarımız da bulunmaktadır.

En Doğru Tercih

İngilizce konuşanların kendilerine güvenlerinin daha fazla olduğu gözlenmektedir. Turistik bir mekanda gezerken karşılaşılan Amerikalıyla İngilizce konuşmak doğal kişilerde bir öz güven oluşturmaktadır. İngilizce kursu sizin de öz güveninizin artması için eğitimler vermektedir. Eğitimlerimiz sadece kursumuzda yapılmaz. Gün içerisinde İngilizce’yle olan bağınızın kopmaması, daha fazla pratik yapabilmeniz için  İngilizce kursu eğitmenlerimiz sizinle video paylaşımları, telefon görüşmeleri, sosyal medya paylaşımları ile iletişim kurmaktadır. Genel İngilizce kursu iki farklı seçenekte sunmaktayız:

  • 1 veya 3 kişilik gruplarla Business Class
  • 10 veya 12 kişilik gruplarla Economy Class

Kursiyerlerimiz her iki seçenekten birini tercih edebilirler. Business Class’ta dersler kursiyerlere göre ayarlanırken, Economy Class’ta Cumartesi ve Pazar günleri 4’er saat verilmektedir.

 

Posted in:

Bir Cevap Yazın