Emek Hızlı Okuma Kursları Ankara

  1. Anlayarak hızlı okuma teknikleri kursu ankara

Yeni Ufuklara Yelken Açın

Kitap okuma insan hayatını değiştirir. Farkı ufuklar ve kapılar açan kitapları Bilişsel Akademi Emek Hızlı Okuma Kursu eğitimi almış olanlar ellerinden hiç bırakmak istemez. Okuma alışkanlığı olmayanlar ise kitap almakta zorlanırlar. Ellerine bir kitap geçince günlerce hatta aylarca bitiremezler. Aylarca bitirilemeyen kitaplar doğal olarak kopuk kopuk okunduğundan keyif vermez. Emek hızlı okuma kursu sizi bu okuma keyfiyle tanıştıracaktır. Beğendiğiniz 300 sayfalık kitabı 1 veya 1,5 saatte okumadan duyulacak mutluluk tarif edilemez. Dünyada yaşanan karmaşıklıkların büyük bir kısmı bilgisizlikten kaynaklanmaktadır. Bilgisizlik ise okuma alışkanlığının olmamasından kaynaklanır. Hayata pozitif bakabilmek, iş için yapacağınız görüşmelerde daha net ve akıcı konuşabilmek, sınavlarda başarılı olabilmek Emek hızlı okuma kursu eğitimleriyle elde edilir.

Anlama Merkezini Harekete Geçirin

Beyin bilgi depolama merkezidir. Depolama merkezinin maksimum sınırda kullanılabilmesi için geliştirilmesi gerekir. Etkin hızlı okuma kursu, beynimizin depolama özelliğini tam kullanabilmenizi sağlar. Sadece depolamakla kalmaz anlayarak okumamıza da yardımcı olur. Anlayarak hızlı okumanın gerçekleşebilmesi için öncelikle kişinin belli miktarda kelime dağarcığının olması şarttır. Kelime dağarcığı olmayanlar etkili hızlı okuma kursu eğitimlerini aldıktan sonra anlayarak okumaya geçmeleri tavsiye edilir. Okuma tekniklerini bilen, kelime dağarcığı yeterli olan ilkokul 4.sınıftan küçüklerin dışında herkes anlayarak anlayarak hızlı okuma kursu eğitimlerine katılabilir. İhtiyacı olan bireylerle yaptığımız birebir çalışmalar neticesinde %100 başarı elde etmekteyiz. Ülkemizde yapılan sınavlarda öğrencilerimiz zamanla yarışmaktadır. Zamana karşı yarışıp, anlayarak okuduğunuz soruları doğru cevaplandırarak rakiplerinize fark atmanız için sizleri kursumuza bekliyoruz.

Bilişsel Akademi Emek Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Aşamaları

Hızlı okuma her meslek ve kişide farklı nedenlerle kullanılabilir. İş adamında raporları hızlı incelemek için, öğrencide daha az zamanda daha çok konu çalışabilmek ve sınavlarda başarılı olabilmek için, ev hanımlarında kendini geliştirmesi için değerlendirilir. Anlayarak hızlı okuma teknikleri kursu 4 aşamadan oluşur. Aşamalar şunlardır:

  • İlk gün Bilinçsizlik: Eski okumalarımızı unutacağımız gündür. Bilinenleri bir kenara bırakıp hızlı okuma kursu sayesinde blok okumayı öğreneceğiz. 3 saatte verilir. 3 saat sonunda hem hızınız hem anlamanız değişecektir.
  • 2 ve 3.Gün Çıraklık: Metinleri nasıl blok okuyacağımıza karar verecek ve metinlere uygulayacak kadar blok okumayı kavrayacaksınız.
  • Bilinçlenme ve İleri Tekniklere Giriş: İleri hızlı okuma ve anlayarak okuma tekniklerine giriş yapılır. Bilişsel Akademi hızlı okuma eğitimlerine özel hızlı okuma yazılımları sayesinde pratik yapılır.
  • Ustalık: Usta okuyucu olmanın son aşamasıdır. Edinmiş olduğunuz ustalık bir ömür boyu sürecektir.

 

Bir Cevap Yazın