Çin ile yapılan ticaret hacminin büyümesi Çinceye olan ilgiyide her geçen gün arttırmakta. Çince bir zor gibi görünsede Bilişsel Akademi Çince Kursu ile bu zorluğun altından gelebilirsiniz.

Çince Kursu

Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olan Çin, dünya ekonomisinde de oldukça etkilidir. Ülkemizdeki birçok firma Çin’le ticaret yapmaktadır. Gezmek ve çeşitli nedenlerle ülkemize gelen Çinli sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Hal böyle olunca Çince öğrenmek önem arz etmektedir. Önemli diller arasında yerini alan Çinceyi öğrenmek için ana vatanına gitmeye gerek yok.

Kurumumuz, Çinli öğreticiler sayesinde kısa sürede Çince öğretmektedir. Çin ile olan ticari bağlantılar nedeniyle kariyerinizi artırmak istiyorsanız kurumumuzun avantajlarından faydalanmalısınız. MEB onaylı kursumuzda her yaştan bireye eğitim vermekteyiz. Eğitim programlarımız çeşitlilik arz eder. Kursiyerlerimiz kendi durumlarına göre seçeneklerden birine dahil olarak kariyerindeki basamakları hızlıca çıkabilir.

Çince Kurs Programları

Kurumsal Çince eğitimlerinin verildiği kurumumuzda gruplara özel indirimler yapılmaktadır. Dil koçu, uygulamamız vardır. Dil koçu sayesinde kursiyerlerimiz çok daha hızlı bir şekilde öğrenmektedir. Ana dili Çince olan eğitmenler aracılığıyla verdiğimiz eğitimlerimizde iki faklı seçenek sunmaktayız. Bunlar:

  • Business Class: 1 ile 3 kişilik sınıflardan oluşan Çince eğitimimizin süresini ve saatini kursiyerlerimizin durumuna göre ayarlarız. 6 seviyede verdiğimiz Çince eğitimi ortalama 6 ile 8 ay aralığında tamamlanır. Öğrenme garantisi vermekteyiz.
  • Economy Class: 10 ila 12 kişilik sınıflarda verdiğimiz eğitimlerimiz hafta sonları gerçekleşir. Cumartesi ve Pazar günlerinde 4’er saatten haftalık 8 saat ders veririz. 6 seviyede tamamladığımız eğitimlerimiz 12 ila 18 ay arasında sona erer. Economy Class’da seviyelerin hepsi tamamlandığında öğrenme garantisi vermekteyiz. 6

Çince Kursunda Alınacak Eğitim

Çince kurslarımız her iki seçenekte de 6 seviyede tamamlanır. Eğitimlerimizde vereceğimiz seviyeler A1, A2, B2, B2, C1, C2’dir. Business Class’da her bir kur yani seviye için 60 saat planlamaktayız. Economy Class’ta ise her kur için 96 saattir. Verdiğimiz ders saatlerine telefonda konuşma ve online dersler dahil değildir. Öğrencilerimizin her biri her hafta nativespeaker tarafından aranır.

Telefonda ana dili Çince olan nativespeakerlarla yapılan konuşmalar öğrencilerimizin pratiğini geliştirir. Konuşabileceğine olan güveni artar. Çinli öğretmenlerle her hafta online veya yüz yüze konuşma saati gerçekleştiririz. İnsanlar bu aktiviteyi gerçekleştirip pratiklerini artırmak için Çin’e gitmektedir. Kursumuz Çin’i kursiyerlerinin ayağına getirerek dil öğrenmesini kolaylaştırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir