Bilişssel Akademi Yabancılar İçin Türkçe Kursları

TÖMER Kursları

  1. TÖMER Kursu Ankara

Yabancılar için Türkçe kursu arayanlar için Türkçe kurslarımız hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Bilişsel Akademi 2010 yılından beri YÖS, SAT ve TÖMER eğitimleri ile binlerce öğrenciye eğitim vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Türkçe kurslarına genellikle ülkemizde eğitim için gelen kursiyerler katılmakta. Bu kursiyerler Türkçe eğitimleriyle beraber YÖS ve SAT kurslarımızada devam etmektedir.

Türkçe Kursu (Yabancılar İçin)

Ülkemizde farklı devletlerden gelen öğrenciler var. Bu öğrencilerin ülkemizde eğitim görebilmesi için belli seviyede Türkçe bilmesi gerekiyor. Kurumumuzda yabancı öğrenciler için Türkçe eğitim verilmektedir. Türkçeyi yabancı dil olarak öğretmek için kurumumuz bütün görsel ve işitsel cihazlarla donatılmıştır. Sınıflarımız U şeklinde tasarlanarak bütün öğrencilerin, öğretmenleriyle direkt iletişim içinde olmaları sağlanır.

Yabancılar için Türkçe eğitimleriizde sınıflarımız maksumum 12 kişiden oluşmaktadır. Az kişilik sınıflarda daha çok ilgi ile kısa sürede Türkçe öğrenmeniz kolaylaşmaktadır. Alanında uzman olan Türkçe eğitmenlerimiz yıllardır yabancılara Türkçe eğitimleri vermektedir. Kendi yöntem ve tekniklerimizle farklı kaynaklardan beslenerek kursiyerlerim en iyi şekilde Türkçe öğrenmeleri sağlanmaktadır. Dilbilgisine dayalı klasik yöntem yerine pratiğe dayalı modern tekniklerle Türkçe eğitim yapmaktayız. Kursumuz 6 seviyeden oluşur. Bütün seviyeleri başarıyla bitiren kursiyerlerimiz dört temel dil becerisine sahip olurlar.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Program Seçenekleri

Milletlerin bazılarına göre Türkçe öğrenilmesi zor bir dildir. Oysaki kurumumuzda verdiğimiz eğitimler sayesinde her milletten kursiyerimiz Türkçe’yi okuyabilir, anlayabilir, yazabilir ve derdini anlayabilir. Kurumumuzda Türkçe 4 farklı kategoride verilir. Bunlar;

  • Akademik sınavlara yönelik kurslar
  • İş hayatı için kurslar
  • Yabancı uyrukluların Türkçe konuşabilmesi için kurslar
  • Özel derslerle Türkiye Türkçesi kursları

Ülkemizin liselerinde okuyan Afrikalı, Bosnalı, Filistinli, Suriyeli ve daha başka milletlerden binlerce öğrenci var. Yabancı uyruklu liselilerin YÖS sınavına hazırlanması ve TCS sınavlarına hazırlık için de kurslarımız bulunmaktadır. Kursumuzda sınıflar kalabalık olmadığından yabancı öğrencilerimiz sorularını rahatlıkla sorabilir. Alanında en az 3 yıllık Türk öğretmenlerden eğitim alan öğrencilere öğrenme garantisi vermekteyiz.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Avantajlarımız

Kurumumuz TÖMER eğitim programını kursiyerlerine iki farklı seçenek olarak sunmaktadır. Seçeneklerden birincisi sınıf ortamında daha iyi eğitim alanlara yönelik olan Economy Class’tır. Economy Class’ta sınıflar 10 ile 12 kişi arasında değişir. Kurs derslerimiz hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 4’er saat yapılır. Haftalık toplam 8 saat ders verilir. 6 kurda verilen Türkçe, Economy Class sınıfında 12 ila 18 ay arasında bitirilir.

Diğer seçenek ise eğitimde kalabalık ortamları tercih etmeyenler için Business Class’tır. Business Class’ta sınıflar 1 ile 3 kişi arasında değişir. Eğitimin süresi ve derslerin sayısı kursiyerlerin durumuna göre belirlenir. 6 seviyede biten kursun tamamlanması 6 ile 8 ay arasında değişir.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Fiyatları

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Fiyatları için bizi +90 312 433 82 00 & 0312 432 15 14 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Posted in:

Bir Cevap Yazın