TÖMER Kursu Ankara

Yabancılar için Türkçe kursu arayanlar için kurslarımız hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Bilişsel Akademi 2010 yılından beri YÖS, SAT ve TÖMER kursları ile binlerce öğrenciye eğitim vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Türkçe kurslarına genellikle ülkemizde eğitim için gelen kursiyerler katılmakta. Bu kursiyerler Türkçe eğitimleriyle beraber YÖS ve SAT kurslarımızada devam etmektedir.

Bilişsel Akademi Tömer Kursları

Ülkemizde farklı devletlerden gelen öğrenciler var. Bu öğrencilerin ülkemizde eğitim görebilmesi için belli seviyede Türkçe bilmesi gerekiyor. Kurumumuzda yabancı öğrenciler için Türkçe eğitim verilmektedir. Türkçeyi yabancı dil olarak öğretmek için kurumumuz bütün görsel ve işitsel cihazlarla donatılmıştır. Sınıflarımız U şeklinde tasarlanarak bütün öğrencilerin, öğretmenleriyle direkt iletişim içinde olmaları sağlanır.

Yabancılar için Türkçe eğitimleriizde sınıflarımız maksumum 12 kişiden oluşmaktadır. Az kişilik sınıflarda daha çok ilgi ile kısa sürede Türkçe öğrenmeniz kolaylaşmaktadır. Alanında uzman olan Türkçe eğitmenlerimiz yıllardır yabancılara Türkçe eğitimleri vermektedir. Kendi yöntem ve tekniklerimizle farklı kaynaklardan beslenerek kursiyerlerim en iyi şekilde Türkçe öğrenmeleri sağlanmaktadır. Dilbilgisine dayalı klasik yöntem yerine pratiğe dayalı modern tekniklerle Türkçe eğitim yapmaktayız. Kursumuz 6 seviyeden oluşur. Bütün seviyeleri başarıyla bitiren kursiyerlerimiz dört temel dil becerisine sahip olurlar.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Program Seçenekleri

Milletlerin bazılarına göre Türkçe öğrenilmesi zor bir dildir. Oysaki kurumumuzda verdiğimiz eğitimler sayesinde her milletten kursiyerimiz Türkçe’yi okuyabilir, anlayabilir, yazabilir ve derdini anlayabilir. Kurumumuzda Türkçe 4 farklı kategoride verilir. Bunlar;

  • Akademik sınavlara yönelik kurslar
  • İş hayatı için kurslar
  • Yabancı uyrukluların Türkçe konuşabilmesi için kurslar
  • Özel derslerle Türkiye Türkçesi kursları

Ülkemizin liselerinde okuyan Afrikalı, Bosnalı, Filistinli, Suriyeli ve daha başka milletlerden binlerce öğrenci var. Yabancı uyruklu liselilerin YÖS sınavına hazırlanması ve TCS sınavlarına hazırlık için de kurslarımız bulunmaktadır. Kursumuzda sınıflar kalabalık olmadığından yabancı öğrencilerimiz sorularını rahatlıkla sorabilir. Alanında en az 3 yıllık Türk öğretmenlerden eğitim alan öğrencilere öğrenme garantisi vermekteyiz.

TÖMER Kursu Ankara
tömer kursları

Tömer Kursu Avantajlarımız

Kurumumuz TÖMER eğitim programını kursiyerlerine maksimum 4 ve maksimum 12 kişilik sınıflarda sunulmaktadır.

12 kişilik sınıflarımızda hafta sonu cumartesi-pazar iki gün hafta içi pazartesi, çarşamba ve cuma üç gün şeklinde yapılır.

4 kişilik sınıflarımızda eğitim saat ve süreleri gruba göre ayarlanır. Gruplar belirtilen tarihte bir kişi de olsada başlar.

4 kişilik sıfılarda eğitim süresi ve derslerin sayısı kursiyerlerin durumuna göre belirlenir. 6 seviyede biten kursun tamamlanması 6 ile 12 ay arasında değişir.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Fiyatları

Türkçe Kursu Fiyatları için bizi +90 312 433 82 00 & 0312 432 15 14 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir