Bilişsel Akademi Ortaokul İngilizce Kursu

Ankara İngilizce Kursları

Ortaokul İngilizce Kursu

İngilizce öğreniyorumÜlkemizde verilen eğitim sistemini yakından gözlemlediğiniz zaman çocuklarda genel olarak konuşamama sıkıntısı olduğu hemen göze çarpmaktadır. Eğer okulda öğrenilen İngilizce kalıcı olsun ve ileride çocuğunuz için pek kapı aralansın istiyor iseniz kesinlikle uzman bir kurumdan eğitim alınmalıdır. Kurum olarak 5 ve 8 sınıf öğrencileri için ortaokul İngilizce kursu vermekteyiz. Bu kurslar sayesinde hem okuldaki İngilizce derslerinde başarı artışı gözlemlenirken hem de çocuğunuz kalıcı olarak İngilizce öğrenmektedir. Kurum olarak konuşma ve anlama üzerinde çok daha fazla durmaktayız. Çünkü bir dili öğrenseniz bile konuşama durumunda bu dil size asla fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle çocuklarınız kurumumuza adım attığı an itibari ile sadece İngilizce olarak iletişim kurmalarını sağlamaktayız. Bu şekilde pratik yapmalarını ve çok daha iyi kavramalarını sağlamaktayız.

Ayrıca unutmayınız ki okullarda sınıflar en az 30 kişiden oluşmaktadır. Bu kalabalıkta elbette söz hakkı almak oldukça güç bir durumdur. Kursumuzda en azla 8-12 kişilik sınıflarda verilen eğitim ile öğrencilerimizin %100 derse katılımları sağlanmaktadır. Ayrıca kurumumuzda eğitim veren her eğitmen alanında uzman kişiler arasından seçilmiştir.

Her Çocuk İçin Farklı Sınıf

Kurumumuz ortaokul İngilizce kursu için gelen öğrencilerin seviyelerine göre sınıflar belirleyerek eğitimlere başlamaktadır. Bu şekilde verilecek olan eğitim çok daha doğru olarak saptanarak verilmektedir. Seviyeye göre eğitim alan öğrencilerin gelişimleri çok daha hızlı bir ilerleme göstermektedir.

Uzman kadromuz sayesinde doğru eğitim ile çocuklar yetişkinlere göre çok daha hızlı ve kalıcı olarak İngilizceyi kolayca öğrenmektedirler. Eğlence ve materyallerle desteklenen derslere öğrencilerimiz için eğlenerek öğrenme ön planda tutulmaktadır.

Kurumumuzda son teknolojik sınıf araçları kullanılmaktadır. Akıllı tahtalar ile aktif katılımlar ile dersler akıcı halde işlenmektedir. Eğitimcilerimiz öğrencileri çok yakından takip ederek öğrenip öğrenmediklerini konuşma, anlama, yazma ve dinleme etkinlikleri ile gözlemlemektedir. Anlaşılmayan bir konu var ise tekrar edilerek o konu asla pas geçilmemektedir.

Basit Ödevler İle Pekiştirme

Eğitmen arkadaşlarımız ortaokul İngilizce kursu katılımcılarına basit ödevler vererek öğrenimlerin pekiştirilmesini sağlamaktadırlar. Öğrencide eksiklik gözlemlendiği takdirde veya devamsızlık durumunda kaçırılmış olan konular tekrar etütlerde verilmektedir. Okullarda karşılan pek çok problem kurslarımızda asla sorun olarak karşınıza çıkmamaktadır.

Posted in:

Bir Cevap Yazın