Ankara Dil Kursu

Ankara İtalyanca Kursları

Ankara İtalyanca Kursları” arama terimini google yazdığımızda birçok kurum karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi İngilizce kursları çok yaygın. İtalyanca için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Birçok kurumun kategori yazılarında İtalyanca kursu yazıyor. Gerçekten İtalyanca dil kursu düzenleniyor mu? Hayır, İtalyanca dil kursularına talep İngilizce kursları kadar olmadığı için. Biz İtalyanca kursu veriyoruz. Bizde dil eğitimleri maksimum 4 kişilik sınıflarda planlanır. Bir kişinin bile talepte bulunması yeterli. Gelin biraz İtalyaca dilini tanıyalım:

İtalyanca

İtalyanca‘nın dünyanın en güzel dillerinden biri kabul edildiğini biliyor muydunuz? İtalyanca da sözcüklerin ünlü harfle bitişinin yanı sıra okunuşlarında ki tonlama ve konuşma sırasındaki iniş, çıkışlar adeta bir melodiyi andırır. Sizde İtalyanca öğrenmek ister misiniz?

Ankara İtalyanca Dil Kursu

İtalya mufak sanatları, müzik, opera, iç mimari, moda, grafik tasarım, mobilya tasarımı, takım tezgahı üretimi, robotik, gemi yapımı, uzay mühendisliği, inşaat makineleri ve taşıma ekipmanları gibi bir çok konuda  dünya lideridir. Kariyerinize yön verirken aklınızda bu mesleklerden biri varsa alanınızda önemli bir farkınız olması için İtalyanca’yı özgeçmişinize eklemenin tam sırası. Eğer kararınız İtalyanca öğrenmek ise, önceliğinizi iyi belirleyin, önce kendinize sonra Bilişsel Akademi‘ye güvenin. Butik eğitim sistemindeki kurumumuzda kendinizi son derece özel  hissedecek, keyifle İtalyanca öğrenmeye başlayacaksınız.

Yapılan araştırmalar sonucunda ABD’deki yabancı dil eğitim merkezine göre İtalyanca, öğrenme zorluğu bakımından 1. kategoride, yani en kolay kategoride yer alıyor. Eğer İngilizce bilginiz çok iyi düzeyde ise ortalama 23-24 haftalık bir eğitim ve 600 saatlik bir konuşma pratiğiyle orta düzeyde bir İtalyanca okur yazarı olabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer İngilizce temeliniz sağlam ise İtalyancayı kavramanız oldukça kolay olacaktır.

İTALYANCA İÇİN NEDEN BİLİŞSEL AKADEMİ

Bilişsel Akademi ailesi olarak İtalyancayı etkin ve akıcı bir şekilde konuşabilmenizi hedefliyoruz. İtalyanca konuşmaya karar verdiğinizde sizi kursumuza kahve içmeye bekliyoruz. Gelirken arkadaşlarınızı da getirmeyi unutmayın. Grup halinde kendi arkadaşlarınızla hem eğlenecek hem de İtalyanca öğreneceksiniz.

  • İtalyanca kurslarımızda yanlış yapmaktan korkmayacak, anlamadığınız da öğretmenlerimize defalarca sorabileceksiniz, öğretmenlerimiz size sürekli yardımcı olacaklar. Unutmayın korkarak öğrenmek mümkün değildir.
  • Bir dili öğrenmenin en iyi yolları konuşmak ve de okumaktır.  Öğrendiğiniz dili ilgi alanlarınıza dahil edecek, ayda bir dersi dışarıda yaparak dili aktif olarak kullanmanızı sağlayacağız. Günümüz teknolojisini yararlı şekilde kullanarak WhatsApp üzerinden İtalyanca sohbetler edeceğiz.
  • Birlikte bolca İtalyanca kaynak (İtalyanca gazeteler, dergiler, köşe yazıları) okuyacağız.

Bilişsel Akademi ailesi olarak yeni bir dil kazandırmak için sizleri kurumumuza bekliyoruz. Sizlere İtalyanca öğretmek için iki farklı grup imkanı sunuyoruz. Dilerseniz 1-3 kişilik gruplarda veya 10-12 kişilik gruplarda eğitim alabilirsiniz. Eğer İtalyanca öğrenmek istiyorum, diyorsanız sizin Ankara’ da İtalyanca kursu için tercihiniz Bilişsel Akademi olmalı.

İtalyanca Kursu

İtalyanca hayatınıza çok renk katacak. Moda ve sanatla ilgilenen arkadaşlar için İtalyancanın iş başvurularında belli sektörler için iş başvurusunda özgeçmişiniz de yer almasının önemini belirtmiştik. Genç arkadaşlar İtalya’ da okuma istemez miydiniz? İtalya’ da eğitim için başlangıç seviyesinde İtalyancayı size çok kısa bir sürede öğretebiliriz. Sizde şimdiden İtalya’ da ne okumak istediğinizi düşünün.

“Arrivederci” yani görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir