Ankara’ daki Yabancı Dil Kursları

Günümüzde dil öğrenmek her alanda sizi bir adım öne çıkarmaktadır. İş görüşmelerinde, sınavlarda vs. dil oldukça önem arz etmektedir. Ankara yabancı dil kursu için oldukça çok seçeneği sunan illerimizden biridir. Pek çok dil kursu öğrencilere eğitim hizmeti vermektedir. Elbette tercih ettiğiniz bu kurslar öğrenme ve öğretme açısından farklılıklar göstermektedir.

Bir eğitim kurumu olarak bizde Ankara’da İngilizce dil kursu vermekteyiz. Kursumuza kayıt yaptıran her öğrencimizin sadece teorik bilgiler öğrenmesini sağlamıyoruz. Kurumumuz size İngilizce konuşmayı vaat etmektedir. Düşünüp konuşamama, çekinmek veya cümle kurmada yaşadığınız tüm zorlukları ortadan kaldırmanızı sağlamaktayız. Dil öğrenmenin zorlu bir süreç olduğunun farkındayız ve en kolay şekilde öğrenmeniz için uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Bilişsel Akademi Yabancı Dil Kursu Farkını Anlatalım

ankara ingilizce kursuKurumumuz yabancı dil kursu veren diğer kurumlardan farklı bir eğitim hizmetini benimsemiştir. Ankara yabancı dil kursu konusunda yurt dışı menşeli pek çok kurumla yarışacak kadar iddialı bir konumdadır. Kursiyerlerimize İngilizce konuşabilmeleri için özgüven aşılamaktayız. Dil bilip konuşmakta zorlanan kursiyerlerimiz eğitimlerimizin sonunda ifade güçlüğü çekmeden iletişim kurabilmektedirler.

Eğitim kurumumuzda sürekli olarak İngilizce konuşulmaktadır. Türkçe konuşmalar kurumumuza giriş yaptığınız anda yok olmaktadır. Verdiğimiz eğitimin çok daha verimli olması için sınıflarımızda 1-3 veya 10-12 kişilik sınıflarda eğitim vermekteyiz. Kalabalık olmayan sınıflarımız sayesinde her öğrenciye her derste mutlaka sıra gelmekte ve derslere %100 katılım sağlanmaktadır. Kurumumuzu tercih ettiğiniz zaman İngilizceyi öğrenmeden mezun olmanız mümkün değildir. Hassasiyet gösterdiğimiz bir diğer konuda kursiyerlerimizin sıkılmasının önüne geçmektir. Kurumumuzda tamamen deneyimli ve uzman bir kadro eğitim verdiği için sınıflara bağımlı bir eğitim verilmemektedir. Eğitmen arkadaşlarımız dilerse farklı ortamlarda derslerini yapabilmektedirler. Kafe, park, bahçe, vb. yerler eğitim alanları olarak tercih edilebilmektedir.

Devamlı İletişim Halindeyiz

Genel İngilizce kursuKurumumuzu tercih ettiğiniz zaman Ankara yabancı dil kursu konusunda nasıl bir fark oluşturmuş çok daha yakından gözlemleyebileceksiniz. Kursunuz olsun olmasın sizi haftada bir arayarak telefonda İngilizce olarak sohbet ediyoruz. Bu sayede günlük konuşmaları sıkça tekrar ederek özümsemiş olacaksınız.

Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurumuz size WhatsApp’ tan mesaj göndererek İngilizce kelimelerin yazılımlarını da en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktayız. Verdiğimiz eğitimlerle kalitemizi ve farkımızı yaşamak için dilerseniz ziyaretimize gelebilir bizi çok daha iyi gözlemleyebilirsiniz. Şunu garanti ederiz ki ziyaretinizin ardından mutlaka bizim eğitimlerimize katılmak isteyeceksiniz.