Ankara Sıhıyye İngilizce Kursları

  1. İngilizce Öğren

İngilizce Öğrenerek İşinizi Garantileyin

İngilizce dünyada 54 ülkenin ana dilidir. Yaklaşık olarak 2 milyar insan kullanmaktadır. İngilizce uluslararası sözleşme dili unvanına sahiptir. Bundan dolayı İngilizce sadece anadili olanlar tarafından kullanılmamaktadır. Neredeyse dünyanın çeyreğinde İngilizce konuşulmaktadır. Bilişsel Akademi Ankara Sıhıyye İngilizce kursu eğitimini tamamlayanlara İngilizcenin konuşulduğu dünyalara açılma fırsatı vermektedir. Yurt dışında okumuş ve ülkemizde önemli mevkilere gelmiş çok insan vardır. Çünkü yurt dışında yapılan her faaliyette İngilizce zorunluluk haline geldiğinden yurt dışında okumuş olanlar diğer rakiplerinden birkaç adım öne geçmektedir. Bilişsel Akademi Ankara Sıhıyye İngilizce kursu rakiplerine fark atmak isteyenleri adresidir. İngilizce sadece iş hayatında önemli değildir. Kendi için bir şeyler yapıp dünyayı gezmek isteyenler  İngilizce dil eğitimini almakla işe başlamaktadır.

Kendinizi Geliştirme için İngilizce

İş hayatını garantileme, dünyanın neresinde olursanız olun daha fazla kazanmak için Sıhıyye İngilizce kursu ile yabancı dilinizi geliştirmelisiniz. Sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de İngilizce bilenler daha fazla kazanıyor. Hintçe ana dili olan Hindistan’da İngilizceyi akıcı konuşanlar rakiplerine göre yüzde 34 daha fazla kazanmaktaymış. Dünya üzerinde keşfedilmiş en etkileyici araştırmalar İngilizcedir. Araştırmalara erişebilmek, kültürünüzü ve akademik başarınızı geliştirebilmek için Sıhıyye İngilizce kursu desteği almalısınız. İngilizce, akademik yayınların, global iletişimlerin ve modern akademik dünyanın dili olduğundan İngilizce öğrenmek şarttır. Yabancı dil öğrenmek beyin gücünü artırmaktadır. Sıhıyye İngilizce kursu, daha zeki olmak isteyenleri beklemektedir. İki veya daha fazla dil konuşanların tek dil konuşanlara göre hafızalarının daha güçlü olduğu ve daha kararlı oldukları yapılan araştırmalarla onaylanmıştır.

Sıhıyye İngilizce Kursu Saatleri

Dünyada harika müzikler ve filmler yapılmaktadır. Bu filmlerin ve müziklerin büyük çoğunluğu İngilizcedir. Dublaj olmadan, birilerine sormak zorunluluğu hissetmeden film izlemek, müzik dinlemek için Sıhıyye İngilizce kursu eğitimlerine katılmalısınız. Bilişsel Akademi Ankara Sıhıyye İngilizce Kursları saatlerimiz şöyledir:

  • Economy Class: 10 veya 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri 4’er saat ders yapılır. 6 İngilizce seviyesi 12 ay ile 18 ay arasında tamamlanır. 6 seviyeyi alarak tamamlayan Sıhıyye İngilizce kursu öğrencilerimize TOEFL ve IELTS sınavları garanti edilmektedir.
  • Business Class: 1 veya 3 kişilik sınıflarda eğitim yapılmaktadır. Kurs saatlerimizi öğrencilerimizin durumuna göre ayarlanır. 6 seviyede 6 veya 8 ayda bitirilir. TOEFL ve IELTS sınav garantisi verilmektedir.

Şayet kursiyerimiz 6 seviyeyi tamamladığı halde IELTS ve TOEFL sınavlarından geçerli en taban puanı alamazsa, puan alınana kadar ücretsiz eğitim yapılmaktadır.

 

Posted in:

Bir Cevap Yazın