Ankara Kızılay Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Yaş Grubuna Göre İngilizce Eğitimi

Yapılan araştırmalar çocukların ne kadar erken dil eğitimine başlarlarsa öğrenmelerinin o kadar kolay olacağını açıklamaktadır. Bebekler için 7 aylıkken dil eğitimine başlanmaktadır. Şayet bebeklikte başlanmadıysa 2 ile 7 yaş aralığı bu konuda idealdir. Ankara Kızılay çocuklar için İngilizce kursu, erken yaşlardan itibaren dil eğitimi almalarını sağlamaktadır. Çocukluk döneminde öğrenilen bilgiler daha kalıcı olmaktadır. Bu avantajı kullanan Ankara Kızılay çocuklar için İngilizce kursu, erken dönemde daha hızlı öğrenim için modern teknikler kullanmaktadır. Araştırmalara göre en ideal İngilizce öğrenme yılları 2 ile 7 yaşa aralığıdır. Bilişsel Akademi  Altındağ çocuklar için İngilizce kursu, 3 ile 5 yaş grubundaki çocuklara verdiği eğitim ile 7 ile 9 yaş grubundaki çocuklara verdiği eğitim farklıdır. Çünkü çocukların yaşı ilerledikçe öğrenme hızları değişmektedir.

Çocuklar için ingilizce

Çocuk İngilizce Kursu

Daha Hızlı ve Kalıcı Öğrenme

Dünya dili olan İngilizce eğitiminin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Çocuklarının İngilizce eğitimi almaları ve gelişim gösterebilmeleri için veliler Bilişsel Akademi Mamak çocuklar için İngilizce kursu eğitimlerimizden istifade etmektedir. Ülkemizde anaokulundan başlamak üzere İngilizce eğitimi verilmektedir. Okullarda çok küçük yaşlarda başlayan İngilizce eğitimi, kullanılan materyallerin yetersizliği, fiziki şartların olmaması, sınıfların kalabalık olması ve daha birçok etkenden dolayı istenildiği gibi verilememektedir. Bilişsel Akademi Yenimahalle çocuklar için İngilizce kursu okullarda eksik kalan kısımları telafi ederek İngilizce öğretimini gerçekleştirmektedir. Yetişkinlerden farklı olarak eğlenceli aktivitelerin de uygulandığı Çankaya çocuklar için İngilizce kursu insanların dil öğrenmedeki en verimli dönemleri daha hızlı ve kalıcı öğrenme için değerlendirmektedir. Çocukların ileri ki yıllarda çok büyük ihtiyaç duyacakları İngilizceyi bu yıllarda çözmek en doğru adım olacaktır.

 Çocuklarınız İçin Çift Dil Olanağı

Atalarımız bir dil bir insan, iki dil iki insan demişler. Çocuğunuzun üç Ünsan kapasitesinde güzel bir geleceğe sahip olmasını istiyorsanız Bilişsel Akademi Keçiören çocuklar için İngilizce kursu çift dilli eğitim avantajlarından yararlanmalısınız. Kursumuzda çocuklarınıza aynı anda iki dil eğitimi vermekteyiz. Bilişsel Akademi Sincan çocuklar için İngilizce kursu eğitimlerimizde İngilizce temel olmak şartıyla üzerine ek bir dil eğitimi ilave ediyoruz. Velilerimizin bazıları çift dilin çocukları için ağır olacağını düşünseler de durum öyle değildir. Çocuklar çift dili rahatlıkla öğrenebilirler. Bilişsel Akademi Gölbaşı çocuklar için İngilizce kursu yaş gruplarına göre dil seçimi şöyledir:

  • English Gate, 3 ile 6 yaş çocuklar için olup ikinci dil seçeneği Almancadır.
  • Kid Gate, 7 ile 14 yaş arasındaki çocuklar için olup ikinci dil seçeneği Almanca ve Rusçadır.
  • Teen Gate, 14 ile 18 yaş aralığı için geçerli olup ikinci dil seçeneği Japonca, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Rusçadır.
Posted in:

Bir Cevap Yazın