ANKARA KIZILAY ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU

Erken Eğitime Başlayan Yol Alır

İnsan zihninin en berrak ve en alıcı olduğu zamanlar çocukluk yıllarıdır. Bu yaşlarda çocuklara ne verilirse onu zihinlerinde bir yere kaydederler. Yetişkinler unutur ama küçüklükler asla unutmazlar. Ankara Kızılay Çocuklar için İngilizce kursu, küçük yaşın avantajlarını dil eğitimine dönüştürmek istemektedir. Bunun için de geç kalmamak için hareket geçerek çocuklarımıza dil eğitimin 3 yaşından başlatmaktadır. Boğaziçi Üniversitesine göre dil öğrenimi için ideal yaş 2 ile 7 yaş grubudur. Kızılay Çocuklar için İngilizce kursu, en erken yaş olan 3 yaşını tercih ederek eğitiminin kalıcı olması için programlama yapar. 3 yaşından sonra, yaşa göre gruplar oluşturarak kalıcı eğitimine devam etmektedir. Ankara Çocuklar için İngilizce kursu eğitimlerimizin kısa sürede gerçekleşmesinin ve kalıcı olmasında erken yaşta eğitimlere başlamamızın etkisi büyüktür.

Ezberci Yöntem Dil Eğitiminde Kullanılmalı mıdır?

Yıllardır dil eğitimi aldığımız halde unutmamızda tamamen ezbere dayanan klasik yöntemin etkisi bulunmaktadır. Mantığını kavramadan sadece ezberleyen kişinin unutması kolay olur. Ankara Kızılay Çocuklar için İngilizce eğitimleri çocuklarımıza ezbere dayanan eğitimin verilmesine karşıdır. Hiç ezber olmayacak mı? Tabi ki, kelime öğrenmede ve benzeri durumlarda ezber tekniği kullanılacaktır. Sadece ezber kullanmak yerine ezberin de içinde bulunduğu modern teknikleri kullanan Çocuklar için İngilizce eğitimlerinde %100 başarıyı elde etmektedir. Kursta öğrenilen konuların unutulmaması için modern dünyanın bizlere sunduğu nimetleri kullanmaktayız. Çocuklarımızın işitsel ve görsel hafızaları öğrenmede daha etkin olduğundan duymalarına ve görmelerine hitap eden teknikleri kullanmaktayız. Ankara Ulus Çocuklar için İngilizce kursu, video, müzik izleterek çocukların İngilizce pratiğini geliştirmektedir.

Yaşa Uygun Grup Eğitim Programları

Yaşa göre uygun eğitimin verilmesi öğrenimin daha hızlı ve kalıcı olmasında etkilidir. Bunun için Ankara Kızılay Çocuklar için İngilizce kursu kayıtlı öğrencilerinin seviyelerini ölçen uluslar arası aktiviteler yaptırılır. Yapılan aktivitelere göre çocuklarımız yaş gruplarına ayrılır. Çocuklar için İngilizce kurslarımızın yaş gruplarındaki seviyelerimiz ve programımız şöyledir:

  • Englısh Gate: 10 veya 12 kişilik sınıflarda 3 ila 6 yaş gruplarına özel eğitimdir. Hafta sonu tek gün ders yapılır. 3 saat İngilizce 1 saat Almanca verilir. Englısh Gate 3 seviyeden oluşur. Her bir seviye 8 ayda tamamlanır.
  • Kıd Gate: 10 veya 12 kişilik sınıflarda eğitim yapılır. 7 ile 14 yaşların grubudur. Hafta sonu tek günde 3 saat İngilizce 1 saat Almanca veya Rusça verilir. 6 seviyeden oluşur. Her bir seviye 4 ayda tamamlanır.
  • Teen Gate: 10 veya 12 kişilik Ankara Ulus Çocuklar için İngilizce kursu tam donanımlı sınıflarda eğitim verilir. 14 ile 18 yaş aralığıdır. Hafta sonu 2 günde 8 saat İngilizce verilir. 2 saat için öğrencimizden Almanca, Rusça, İspanyolca, Japonca veya İspanyolcadan birini seçmesi istenir. 5 seviyeden oluşur. Her bir seviye 4 ayda tamamlanır.

 

Posted in:

Bir Cevap Yazın