Ankara İngilizce Kursu Fiyatları Hakkında

Ankara İngilizce Kurs Ücretleri

Ankara İngilizce Kursları Fiyatları

Ankara İngilizce kursu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Bu yazımızda İngilizce kurslarının fiyat aralıkları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Şunu belirtmek isteriz, fiyat mı eğitim kalitesi mi? Mutlaka eğitim kalitesi, haklısınız bütçenize de uygun olmalı. Bilişsel Akademi İngilizce kurs ücretleri hakkında bilgi vereceğiz.

İngilizce kurs fiyatlarıİngilizce günümüzde uluslararası bir dildir. Çalışan veya çalışmayı düşünen insanların karşısına sıkça çıkan ve çoğu zaman ileri düzeyde bilmesi gereken bir dildir. Bu nedenle ülkemizde İngilizce eğitimi ilkokul yıllarından itibaren verilmeye başlanmıştır. Ancak okulda verilen birkaç saatlik eğitim ile İngilizcenin tam anlamıyla öğrenilmesi mümkün değildir. Bu nedenle farklı İngilizce eğitimi veren alternatifler araştırılmaktadır. Peki İngilizce eğitimi nereden ve nasıl alınır? Kaç yaşında hangi eğitim alınmalıdır. Bunun dışında Ankara İngilizce kursları fiyatları ne kadardır? en çok merak edilen sorular arasındadır. Biz bu noktada İngilizce eğitimi almak isteyenlerin tüm sorularına cevap vermekteyiz. İngilizce öğreniminde eksik konuların tamamlanmasında yardımcı olmaktayız.

Farklı Konularda Sağlanan Destek

Milli Eğitim Bakanlığı bağlı olan kurumumuz ilgili programlara göre yürütülen çalışmalar doğrultusunda yürütülen eğitim serüvenimiz farklı alanlarda devam etmektedir. Verdiğimiz hizmet İngilizce ile sınırlı kalmamak üzere, hızlı okuma, yabancı uyruklu insanlara Türkçe eğitimi, çocuklar için çift dil eğitim deneyimli hocalarımız eşliğinde verilmektedir. Aynı zamanda çocuklarda 3 yaştan itibaren İngilizce kurslarımız mevcuttur. Verilen eğitimle birlikte sınav odaklı eğitim sistemine destek sağlamaktayız. Ankara’da GRE ve GMAT akademik sınavlarına ek olarak TOEFL, IELTS, PAE, PTE gibi uluslararası önem taşıyan sınavlarda yardımcı olmaktayız. Ankara İngilizce kursları fiyatları eğitim almak isteyenlerin merak ettiği konulardan bir tanesidir. Kurs fiyatları ders saatine göre değişmektedir.

Dil Eğitimine Bizimle Farklı Bir Bakış Açısı

Yabancı dil eğitimi sadece alınan derslerle tam anlamı ile öğrenilememektedir. Kurs saatleri dışında günlük hayatta pratik yaparak, konuşarak dili ilerletmek mümkündür. Eğitmenlerimiz pratik yapma konusunda yardımcı olmaktadır.  Aynı zamanda dil öğrenme süreci önemlidir. Öğrenciyi sıkmadan, bunaltmadan eğlenceli eğitim kolay öğrenmeyi sağlayan diğer bir etmendir. Eğitim konusundaki tecrübelerimiz ve bu tecrübeler doğrultusunda geliştirdiğimiz farklı yöntem ve tekniklerimiz ile kolay öğrenmede destek sağlamaktayız. Her yaştan insana her konuda destek veren kurumumuz, kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerinde de uzman ekip ile bireysel ve kurumsal eğitim vermektedir.

Bilişsel Akademi İngilizce Kurs Ücretleri

Ankara İngilizce kursları fiyatları, ders saati ile birlikte verilen eğitimin düzeyine göre değişmektedir. Genel İngilizce kurs ücretlerimiz aylık 250 Tl’ den başlayan fiyatlarla verilmektedir. Çocuklar için İngilizce kursu fiyatları da aylık 200 Tl’ den başlamaktadır. Peşin ödemelerde ayrıca indirimler uygulanmaktadır.

Ücretsiz İngilizce Kursu

Bilişsel Akademi, çocuk ve yetişkinler için 2 hafta ücretsiz İngilizce kursu hediye etmektedir. Eğitimlerimize ve eğitmenlerimize güveniyoruz. Ücretsiz kurslarımıza katılın daha sonra devam edip etmeyeceğinize karar verin!

Posted in:

Bir Cevap Yazın