İngilizce öğren

İngilizce Konuşmak Artık Çok Kolay 

Ankara' nın en iyi İngilizce kursuİngilizce konuşma kursları artık bir ihtiyaç gibi görünüyor. Nedenini yazımızda açıklamak istedik.

Günümüzde büyük bir sıkıntı olan yabancı dil öğrenimi insanların hem zaman hem de para harçadığı ama sonucunda büyük çoğunluğun istediği sonucu elde edemediği bir alandır. Birçok kişi İngilizce öğrenmek için iyi bir kursa gittiğini düşünmüş. Dil öğrenmek için zaman harcamış; eğitimleri sonucunda sadece ellerinde konuşamadığı bir dile ait o dili bildiğine dair bir sertifika elde etmiş. Kimileri bu sertifikyı bile alamamış. Ankara İngilizce konuşma kurslarımızda amacımız dört becerinizi geliştirmek, en önemliside İngilizce konuşup konuşulanı anlayacak bir seviyeye gelmenizdir. 

İngilizce Konuşma Dersleri

Kurum olarak kursiyerlerin doğru hedeflere yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Dil öğretiminde doğru hedef belirlendikten sonra çalışmalar o yönde gerçekleşmeli. Kişiler bir sınavdan puan almayı isteyebilir. Örneğin YDS’ den hedefimiz 90 puan olsun. Çevrenizde de vardır, YDS 90 puan olan ama İngilizce konuşmaktan kaçan kişiler. Onlar bu puanı aldıktan sonra İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmek için bu tip eğitimlere katılmakta. Harıl harık İngilizce konuşma dersleri almaktadır. 

Kurslarımıza katılan kursiyerlerin İngilizce hedef belirlenirken mutlaka 4 becerinin gelişmesi ve bu becerilerini kullanması gerekir. Gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz hangi sınavdan puan almayı hedeflediğiniz bizim için önemli. Ama konu İngilizce ise ve biz bu işi düzgün yapmak istiyorsak o dilin gerektirdiği becerileri kazanmış olmanız gerekir. 

Ankara’da En Başarılı İngilizce Eğitimleri

  • Kurumumuzda kurs grupları 1-3 kişilik özel gruplar olabileceği gibi 10-12 kişilik gruplarda olabilir.
  • Kurumumuz sıkıcı mota mot ders vermektense dersi hayatın içine yayarak yapmayı tercih etmektedir. Ankara İngilizce konuşma kursları arasında öğrenmeye çalıştığımız dili yaşama yayarak öğrenmeye çalışan bir ekibiz.
  • Kurumda derste iken acıkırsak dışarı çıkıp yemek yediğimizde derse ara vermeyiz bizim için ders orada devam etmektedir.
  • Öğrenmenin kalıcı olması için bilgilerin kişinin yaşamına adapte olması şarttır. Öğrenilen bilgilerin hayyatta karşılığı olması ve tekrarı olması bilgilerin kalıcı omasını sağlar.

İngilizce Konuşma Kursları İçin Biz Buradayız

Uzun yıllar hayalinizde İngilizce öğrenmek var ve bunu bir türlü başaramıyor musunuz? Hedeflediğiniz İngilizce seviyesine bir türlü ulaşamıyor musunuz? İngilizceniz karşınıza çıkan YDS, TOEFL gibi sınavlar için yetersiz mi? İngilizce biliyor sınavları geçiyor fakat günlük yaşamda konuşma ve yazma olarak iletişime geçmek zor mu geliyor?

Bunlardan birini ya da bir kaçını yaşıyorsanız Ankara İngilizce konuşma kursları arasında en iddialı ve kaliteli eğitim veren kurumu ile karşı karşıyasınız. Saatlerini sizin belirleyeceğiniz kurslarda danışmanlık hizmeti ile hep yanınızdayız.

İngilizce Konuşma Derslerine Kimler Katılabilir?

İngilizce konuşma kurslarımız için B2 seviyesinde İngilizce biliyor olmanız gerekiyor. İngilizce seviyeniz B2 değilse size uygun bir programla İngilizce konuşma dersleri alabilirsiniz.

İngilizce konuşma kurslarına konuşma ve dinleme becerisini yetersiz gören herkes katılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir