Ankara Yabancı Dil Kursları

Ankara yabancı dil kursu olarak çok fazla secenek sunan bir şehrimiz. Yalnızca Ankara mı? Tabiki, hayır. Metropol şehirler yabancı dil öğrenmek için bir avantaj diyorduk. Teknolojik gelişmeler, okul, iş yaşamı, trafik ve panedemi süreci uzaktan eğitimide iyi bir alternetif haline getirdi.

Canlı Online İngilizce Dil Eğitimleri

Yabancı dil kursları en çok İngilizce öğrenmek isteyenlere hizmet verir. Bilişsel Akademi olarak bizde İngilizce kursları düzenlemekteyiz. İngilizce dışında rağbet gören diller Arapça, Almanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca gelmektedir.

Dil kurslarına gelmek için zaman bulamayan canlı İngilizce dil eğitimlerine katılıyor. Sizde birebir ya da maksimum dört kişiden oluşan online İngilizce kurslarımıza katılabilirsiniz. Bunun dışında:

  • Arapça Kursu Online Canlı Ders
  • Almanca Kursu Online Canlı Ders
  • Online Rusça Kursu Canlı Dersler
  • Çince Kursu Canlı Ders Online
  • Fransızca Kursu Online Eğitimler
  • İtalyanca Kursu Online
  • Japonca Kursu Online Kurs
  • Online Korece Kursu
  • Online Yabancılar İçin Türkçe Kursu (Online TÖMER Kursları)

Pandemi süreci ile birlikte insanlar yabancı dil kurslarını bölgesel bazda aramamaktadır. Bunun içinde online dil kursları ön plandadır.

Bilişsel Akademi Ankara Dil Okulları

Bilişsel Akademi Ankara Dil Okulları hem yüz yüze hem de online yabancı dil eğitimleri, yabancı dil sınavlarına hazırlık kursları ( IELTS, TOEFL, PTE, Hazırlık Atlama ) vermektedir.

Eryaman İngilizce Dil Kursu

Eryaman, Bağlıca, Sincan, Etimesgut bölgelerinde oturanlar Kızılay ya da Ümitköy’ deki kurslarızda yüz yüze eğitimlere katılabilir. Hatta, online canlı İngilizce kurslarımıza katılarakta evde ofiste İngilizce öğrenebilirler.

Eryaman İngilizce kursu için bizi arayın. İngilizce eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için kurumuzu ziyaret edebilir ya da telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca; online İngilizce için ücretsiz demo derslere katılıp karar verebilirsiniz.

Birebir Yabancı Dil Kurs Fiyatları 2021

En çok merak edilen konulardan biri birebir yabancı dil kursu fiyatları 2021 ne kadar? Özelliklede İngilizce kurs ücretlerimiz birebir eğitimlerde ve 4 kişilik gruplarda ne kadar? Bu sorunun cevabını sizlerle paylaşalım. Sadece İngilizce kurs ücretleri değil Almanca, Rusça, Korece, Arapça, İtalyanca, Fransızca, Japonca, Çince, İspanyolca kurs ücretlerimizi de söylüyelim. Bilişsel Akademi yabancı dil kurs ücretleri 10 ve daha fazla kişi ile eğitim yapan kurumlardan çok pahalı değildir.

Kısaca özetlersek; İngilizce kurs fiyatımız oldukça maküldür. Bunun için başka kurumlardan fiyat alıp karşılaştırın.

Bilişsel Akademi Ankara Yabancı Dil Eğitimleri Tüm Türkiye’de

İstanbul İngilizce kursu, İzmir İngilizce kursu, Antalya İngilizce kursu, Van İngilizce kursu, Erzurum İngilizce Kursu, Trabzon İngilizce Kursu, Edirne İngilizce kursu, Eskişehir İngilizce kursu, Samsun İngilizce kursu, Muğla İngilizce kursu, Burs İngilizce Kursu, Ordu İngilizce kursu, Kars ingilizce kursu, Diyarbakır İngilizce kursu, Mardin İngilizce kursu, Urfa İngilizce kursu kısaca tüm Türkiye‘ de online eğitimlerle 1-4 kişilik sınıflarda Bilişsel Akademi Yabancı Dil Kursları

Canlı online İngilizce eğitimleri için hemen arayın. Böylelikle ücretsiz demo derslere katılın.

En İyi İngilizce Kursu Ankara

Bilişsel Akademi en iyi İngilizce kursu yakıştırmasını kursiyerlerin yapması gerekir. Bunun için de kurum verdiği İngilizce eğitimlerine güveniyorsa uzun süreli sözleşme yapmasına gerek yoktur.

İngilizce kurslarımız başta olmak üzere öğrencilerimizle uzun süreli sözleşmeler yapmıyoruz. Son olarak istediğiniz zaman, girdiğiniz kurs saatlerini ödemek koşuluyla kurumuzdan ayrılabilirsiniz. Eğitim kalitemizden memnun olmayan bir kursiyerimizi böylece kursumuzda zorla tutmuş olmayız. Bunun dışında da sürekliliği sağlamak için sürekli en iyi İngilizce eğitimlerini vermemiz gerekir.

Ankara Kızılay İngilizce Kursları

Ankara Kızılay İngilizce kursları genel olarak Meşrutiyet caddesinde yoğun olarak yer almaktadır. Bilişsel Akademi İngilizce kursu Mithatpaşa caddesinde sakin bir bölgededir. Görüldüğü gibi bölgeden kaynaklı olarak çok tabela değeri olan bir yerde değildir. Verdiğimiz İngilizce eğitimlerine katılıplar genelde öğrenci tavsiyesi üzerine olur. Bunun için sizi kurumuza bekliyoruz, online İngilizce derslerimize de (ilk dersler) ücretsiz katılıp bizleri tanıyabilirsiniz.

YKS-Dil Kursu Ankara

Sınav hazırlık gruplarında YKS-DİL kursu Ankara eğitimlerimize katılın. Böylelikle İngilizce sınav gruplarındaki tecrübemmiz yerli ve yabancı sınavlara hazırlıklarımız DGS, ALES, TYT-AYT ve LGS gruplarımıza verdiğimiz hizmetleri araştırın.

YKS-Dil kurslarımız için sizleri kurumuza bekliyoruz.

Yabancı dil öğrenmek zor mu ?

Yabancı dil öğrenmek zor mu, elbette hayır. Zamanınız varsa ve bir dil öğrenmek için kararlıysanız elbette her şey kolay olacak. Karar vermek ve zaman ayırmakla işe başlayın. Disiplinli bir şekilde dil öğrenimine başlayın. Bu şekilde zorlukların üstesinden geleceksiniz. Asla vazgeçmeyin!

Yabancı dil öğrenmek istiyorum!

Yabancı dil öğrenmek için bizimle görüş. Çünkü; eğitimlerimize ücretsiz katılıp, sizin için en iyi yabancı dil kursuna rahatlıkla karar verin.

Ankara İngilizce Kursu 

En iyi kadro ile çok kısa sürede İngilizce konuş. Ankara İngilizce kursu hakkında bilgi almak için ara. Ücretsiz derslere katıl. İngilizce kursumuz hakkında kendin karar ver.

Ankara Almanca Kursu

Ankara Almanca kursu birebir eğitimler ya da 1-4, 4-8 kişilik gruplar. Almanca kurslarımıza katıl, kısa sürede Almanca konuş.

Ankara Fransızca Kursu

Birebir eğitim ya da az kişiden oluşan grup eğitimlerimizle çok kısa sürede Fransızca konuş. Fransızca eğitimleri için seni Ankara Fransızca kursumuza bekliyoruz. Online Fransız eğitimleri 1-4 kişilik gruplarda yapılmaktadır.

Ankara İspanyolca Kursu

Ankara İspanyolca kursumuz başladı. Online ya da yüz yüze İspanyolca kurslarını tercih edebilirsin.

Ankara İtalyanca Kursu

Bilişsel Akademi Ankara İtalyanca kursu, grup ve özel ders şeklinde devam ediyor. İlk derslerimize ücret ödemeden katılıp karar verebilirsiniz.

Ankara Rusça Kursu

Rusça öğrenmek için çok zamanın yoksa; online ya da yüze yüze Rusça kurslarımıza katıl. Rusça kursu ile zamanın Ankara‘ da boşa gitmez.

Ankara Arapça Kursu

Arapça kursumuzda birebir ya da grup eğitimleri ile kısa sürede Arapça konuşun. Anadili Arapça olan eğitmenlerimiz ile Arapça gramer, okuma, yazma becerileri yanında konuşma becerilerinizde hızlı gelişir. Arapça kursu için bizi ara.

Ankara Çince Kursu

Ankara Çince Kursu eğitimlerimiz grup ve birebir özel ders şeklinde devam etmektedir. Çince kursları için sizleri kurumuza bekliyoruz. Online Çince eğitimi için ücretsiz demo derslere katılın.

Ankara Osmanlıca Kursu

 Osmanlıca kursu arayışı içerisindeyseniz butik eğitim sistemi ve kendine özel metotları ile Osmanlıca dersleri için Bilişsel Akademi ile iletişime geçmelisiniz.