Yabancı dil öğrenmek istiyorum!

İngilizce ya da farklı bir dil öğrenmek istiyorsanız Ankara’ da dil kursu arayışınıza son verin! Ankara’da yabancı dil kursu arayanlar için Kızılay’da bulunan kendi metot ve tekniklerini uygulayan butik bir eğitim sistemine sahip Bilişsel Akademi Yabancı Dil Kursu uzun süredir tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir. Yabancı dil kursu olarak sizlere bir çok alanda eğitim vermekteyiz. Kurumumuz bünyesinde İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ,İspanyolca, Rusça ,Osmanlıca ,Arapça, Japonca ve Çince bulunmaktadır. Hangi dilde eğitim almak istiyorsanız uzman kadromuz iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olacaklardır.

Neden İngilizce Kursuna gitmeliyim?

İngilizce kulak dolgunluğu ile de olsa hayatımıza girmiş durumda. Ana dilimiz olan Türkçe için dahi zorunlu olarak dersler alıyoruz. Bir dili öğrenirken tam anlamıyla öğrenebilmek ne yazık ki tek başımıza halledebileceğimiz bir konu değildir. Eğer İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız mutlaka profesyonel bir yardım almanız gerekiyor. En basitinden tek başınızayken pratik yapmanız mümkün olmamaktadır. Bu noktada Ankara yabancı dil kursu önerisi için yıllardır süren tecrübesi ve uzman eğitim kadrosuyla Bilişsel Akademi size yardımcı olacaktır.

İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum.

Yabancı dil öğrenmeye karar verdikten sonra en kısa sürede başlamanızda fayda var. Aldığınız kararları ertelemeye başladığınızda motivasyonunuz giderek düşecektir. Bu yüzden acele edin. Yabancı dil kursundan tüm beklentilerinizi karşılayabilecek bir kurum arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kararı verdikten sonra Bilişsel Akademi’yle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bugüne kadar en basitinden internette gezinirken dahi İngilizce bir terimle karşılaşarak İngilizce’ye maruz kaldınız. Okullarda aldığımız İngilizce eğitimleri ya da başlayıp devam edilmeyen kurslar, izlenen yabancı dizi ve filmler sürekli olarak İngilizce ile iç içeydik ama rahatlıkla İngilizce konuşup kendimizi ifade etmek konusunda hiçbirisi bize yeterli gelmiyor. İngilizce konuşmak için öğrendiklerinize pratiğe dökmeniz en önemli adımdır. Biz kursumuzda sizleri yüksek dozda İngilizce’ye maruz bırakırken öğrendiklerinizi pratiğe döküp kullanma olanağını sağlıyoruz.

Yabancı dil öğrenmek zor mu ?

Yabancı dil öğrenmenin zorluğu öğrenmek istediğiniz dile ve altyapınıza göre değişiklik göstermektedir. Yabancı dil öğrenmeye başlarken başladığınız dile çok zor diyerek başlamanız sizin için dezavantaj olacaktır. Profesyonel bir yardım ve uygun çalışma metotları ile her dil için öğrenme süreleri değişiklik gösterse de çabaladığınızda yabancı dil öğrenmek hiçte zor değildir. Ankara dil kursları fiyatları için bizimle iletişime geçebilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ankara İngilizce Kursu 

Kurslarımız bünyesinde her seviyede İngilizce eğitimleri yer almaktadır. Üç yaşından başlayan çocuk gruplarımızdan yetişkin gruplarına kadar her yaş ve her seviye İngilizce eğitimi vermekteyiz. İngilizce kurslarımız özel ders ve grup eğitimleri olarak tercihinize göre iki farklı şekilde verilmektedir. Kurumumuzda her seviyeye ve amaca uygun olarak İngilizce özel dersleri de verilmektedir.

Ankara Almanca Kursu

Almanca kursu arıyorsanız ve bu dili sadece yazılı veya gramerden öğrenmek yerine pratiğe dökmek, özetle Almanca konuşabilmek istiyorsanız Almanca kursu önerisi olarak her yaş ve her seviye için sizleri Bilişsel Akademi’ye davet ediyoruz.

Ankara Fransızca Kursu

Fransızca öğrenmek için kurs arayışları içerisindeyseniz hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Grup eğitimlerinin yanı sıra kurumumuzda Fransızca özel dersleri de verilmektedir. Fransızca öğrenmek ve Fransızca konuşmak için tam zamanı.

Ankara İspanyolca Kursu

Diğer diller gibi yaygın olarak kursu bulunmayan bir dil olan İspanyolca aslında 400 milyon insanın ana dilidir. İspanyolca öğrenmek için ister grup eğitimi isterseniz İspanyolca özel ders seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Ankara İtalyanca Kursu

 Ankara İtalyanca kursları içerisinde hem İtalyanca özel ders imkanı hem de grup eğitimi için Ankara Kızılay İtalyanca kursu önerisi Bilişsel Akademi ailesi olarak uzman kadromuz size yardımcı olmak için bekliyor.

Ankara Rusça Kursu

Her yaş ve seviyeye uygun Rusça kursumuz bulunmaktadır. Rusça eğitiminizi isterseniz Rusça özel ders şeklinde veya grup eğitimi halinde alabilirsiniz.

Ankara Dil Kursu
Rusça Dil Eğitimi Ankara

Ankara Osmanlıca Kursu

 Osmanlıca kursu arayışı içerisindeyseniz butik eğitim sistemi ve kendine özel metotları ile Osmanlıca dersleri için Bilişsel Akademi ile iletişime geçmelisiniz.

Ankara Arapça Kursu

Ankara Arapça kursları içerisinde hem İtalyanca özel ders imkanı hem de grup eğitimi için Ankara Kızılay Arapça kursu önerisi Bilişsel Akademi ailesi olarak uzman kadromuz size yardımcı olmak için bekliyor.

Ankara Çince Kursu

Diğer diller gibi yaygın olarak kursu bulunmayan bir dil olan Çince kursu için ister grup imkanı ister Çince özel ders için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çince öğrenmek bizimle çok zevkli olacak.