Çocuklar için ingilizce

9 YAŞ İNGİLİZCE KURSU

İngilizce öğrenme zamanı
En İyi İngilizce Kursu

Hepimizin bildiği gibi dünyada 400 milyon kişinin konuştuğu en yaygın dil İngilizcedir. Bu yüzden çocuklara küçük yaştan itibaren İngilizce öğretmek hem eğitim kalitelerini hem iş kalitelerini arttıracaktır. Çocuklarımızın kelime dağarcıkları doğdukları andan itibaren her ay geçtikçe artmakta ve her şeyi öğrenme istekleri yüksek olduğundan bir dili öğrenmeleri daha da kolay olacaktır. Bu yüzden artık günümüzde ebeveynler çocuklarını anaokulundan başlatarak en başta İngilizce eğitim verdirmektedir. Bilişsel Akademi olarak eğlenceli ve zengin materyallerle 9 yaş İngilizce kursu ile öğrencilerimize uygun bir İngilizce eğitim vermekteyiz. Bu yaşlarda İngilizce öğrenmek yetişkinlere oranla daha kolay olmaktadır. Bundan dolayı öğrettiğimiz İngilizce hem daha hızlı hem de daha kalıcı olacaktır.

Genel İngilizce kursu
Gölbaşı İngilizce Kursu Ankara

9 YAŞ İNGİLİZCE KURSUNUN FAYDALARI

Çocuklarımıza küçük yaştan itibaren öğretilen İngilizce, onların eğitim ve iş kalitelerini yükseltecektir. Bilişsel Akademi olarak Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise İngilizce kurslarımızla öğrencilerimize, yıllardır kaynak zenginliğimizle ve tecrübeli öğretmenlerimizle kalıcı, hızlı ve kolay bir eğitim vermekteyiz. Zamanında okullarımızda öğrendiğimiz İngilizce 4.Sınıfta başlar, hemen hemen eğitim hayatımız boyunca sürerdi.

Çoğu öğrenci için aksan, gramer veya kelime öğrenmek o kadar zor olurdu ki en korkulan dersler arasına İngilizce dersi girerdi. Oysaki yapılan araştırmalarda ideal dil öğrenme yaşı 3 yaş olduğu ortaya çıkmıştır. Bu yüzden Bilişsel akademi olarak Anaokulundan, Lise eğitimine kadar İngilizce kurslarımızla eğitim vermekteyiz. 9 yaş İngilizce kursu öğrencilerimize kolay kazanılan bir aksan ve İngilizce kelime zenginliği katmaktadır.

9 YAŞ İNGİLİZCE KURSUNUN ÖNEMİ

İngilizcenin Dünya üzerinde en çok konuşulan dil olması çocuklarımıza farklı akademi kapılarını aralayacaktır.9 yaş İngilizce kursu ile öğrenilen İngilizce, yetişkin yaşlarda öğrenilen İngilizceye göre daha kolay olacaktır. Çocuklar için bir dil öğrenmek, onları daha geniş ve farklı bir kültürle tanıştıracaktır. Akademik hayatlarında daha başarılı yapacak ve iş olanaklarını arttıracaktır. Bilişsel Akademi olarak yıllardır verdiğimiz kaliteli İngilizce kurslarımızla birçok öğrencimize İngilizceyi öğrettik. Uzman öğretmenlerimizle ve çocuklara uygun eğlenceli eğitimlerimizle, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimize kurslarımızda kalıcı, hızlı ve kolay bir eğitim vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir